Hilem na Sycylie

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Hilem na Sycylie

Post autor: irko »

Witam!
Mój banalny w porównaniu z relacjami np z Australii wyjazd na Sycylię opisałem na
http://ir.travel.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
bezpośrednio, bez klikania http://ir.travel.pl/wyprawy/wyprawa_syc ... cylia.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Wyjazd jak najbardziej rodzinny z udziałem naszej Toyki, Jeepa Granda i Secika Alhambry (czyli nie bardzo terenowo było :D)

Pozdrawiam
IR

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Hilem na Sycylie

Post autor: endurance »

nie ma banalnych wyjazdów, są tylko udane lub mniej udane, a czytając ten opis i oglądając zdjęcia spędzony czas z rodziną zawsze jest cenny :)
Fajnie, że ten dział się ożywił !!

liczący na więcej relacji z wyjazdów
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Hilem na Sycylie

Post autor: fobos »

Fajny wyjazd, świetny opis i zdjęcia. Aż szkoda, że nie na naszym forum. A może by tak kopiuj/wklej :wink: :mrgreen:

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Hilem na Sycylie

Post autor: irko »

Jak znajde chwile to jak najbardziej tak
Moze załozę nowy watek żeby "na czysto" wpisać po kolei poszczegolne etapy + zdjecia

Pozdrawiam
IR

->

Grzegorz_Tarnów
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2010, 13:08
Auto: pickup w planach
Kontakt:

Re: Hilem na Sycylie

Post autor: Grzegorz_Tarnów »

Irko, nie bądź taki skromny. Wyjazd do Australii czy wyjazd na Sycylię, a nawet na Podlasie mają wiele wspólnego. Bo nieważne jak, czym i gdzie. Liczy się cel i chęć poznawania świata.
Gratuluję wspaniałych wyjazdów i przede wszystkim fajnych fotek. Od samego początku wiedziałem, że nadajemy na tych samych falach :D .
pozdr
G

Awatar użytkownika
lucjan
Posty: 605
Rejestracja: 28 cze 2009, 23:48
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: Hilem na Sycylie

Post autor: lucjan »

ja już zacząłem szukać domku na Sycylii :mrgreen:
no tylko ta cosa nostra …

Awatar użytkownika
jjb
Posty: 258
Rejestracja: 08 sty 2009, 10:29
Auto: LC120
Kontakt:

Re: Hilem na Sycylie

Post autor: jjb »

A ja zazdroszczę jak diabli. Mialem tam jechać 120 w sierpniu, nawet wypytywałem się na forum czy ktoś tam był, wszystko było gotowe, trasa, rezerwacje itp., niestety na dwa dni przed wyjazdem choroba w rodzinie spowodowała, że wyjazd musiałem skasować. No nic, może w przyszłym roku się uda :-)

pozdrawiam

jjb

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Hilem na Sycylie

Post autor: Kames »

Wnioskując z opisu i zdjątek klimaty raczej spokojne ,brak turysty w strojach , hoteli przy plazy , normalnie zaje fajnie
super wycieczka no i jest co zwiedzac oh 8)

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Hilem na Sycylie

Post autor: irko »

lucjan pisze:ja już zacząłem szukać domku na Sycylii :mrgreen:
no tylko ta cosa nostra …

Mafia się nie przejmuj. Niebezpiecznie było jakieś 10 lat temu jak "szefem wszystkich szefów" był rzeźnik Toto Riina (z jego polecenia w 1992 r. mafia zabiła sędziów Giovanniego Falcone i Paola Borsellino, a rok później podłożyła bomby pod rzymskie i florenckie zabytki).

Po Riinie nastał Provenzano który uznał, że lepiej, by mafia usunęła się w cień i nie prowokowała organów ścigania. Dlatego od prawie dziesięciu lat na wyspie panuje "pax mafiosa"; rzadko słyszy się o klanowych porachunkach czy wyrokach śmierci.

Nie mówiac, że na turystach mafia zarabia. A kto będzie obrywał kurze złote jaja :lol:

pozdr
IR
->

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Hilem na Sycylie

Post autor: irko »

I wkleiłem opis do nowego watku http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=4710" onclick="window.open(this.href);return false;

pozdrawiam i zapraszam :D

Zablokowany