urlop VII 2011 ...mam wolne miejsce na pokładzie 4x4

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Mazur
Posty: 272
Rejestracja: 28 lut 2009, 19:55
Auto: ...zawsze co? POTOYOTOWANEGO
Widz? to co widz? i w og?le si? nie wstydz?
Niech si? wstydzi ten co robi, nie ten co widzi
Kontakt:

urlop VII 2011 ...mam wolne miejsce na pokładzie 4x4

Post autor: Mazur »

...samochód za kilka dni do odbioru tylko się pakować i jazda ale...
* planowana Gruzja chyba nieco upada ze względu na kasę (dozbrojenie lexa "troszkę" po kieszeni pociągnęło) + ew. przemęczenie samotną jazdą
* moje jedna ekipa już wybyła do Mongolii -z zasiedleniem mojego Lexa nie miał bym problemu, koszty by się ładnie porozkładały, ludziska bardzo OK ...ale na min. 5-6 tyg to ja niestety aktualnie nie wybędę (rodzinka, firma i takie tam...)
* kolejna moje ekipa rusza na Kangury w wersji 4x4 we wrześniu, niestety ja odpadam bo bez 20koła na głowę to nie podchodź do tematu... :?

Co roku gdzieś wyprawowo/turystycznie dupsko ruszam i najbardziej odpowiada mi VII -firmowo najmniej mnie "boli" bo ruch najmniejszy :mrgreen:
Tak więc reasumując mam 1-3 miejsca w dużym przygotowanym 4x4 i mogę pomyśleć o jakimś sympatycznym bezciśnieniowym wypadzie -bez wcześniejszego bro się nie obejdzie 8) co by się bliżej poznać i nie mieć zbyt dużych rozbieżności...
Nie mam zamiaru robić wypadu komercyjnego -traktuje to jako urlop... na mi. 2tyg a max 20-25dni
Jestem otwarty na ciekawe propozycje (Albania, Czarnogóra i Ukraina -odpadają bo byłem ostatnio)

preferowany kontakt: Mariusz 600017290 vostok.com.pl lj80@wp.pl

ODPOWIEDZ