Albania Sierpień 2011

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: JaroFix »

Temat się jeszcze rozkręci, zapewne.
Termin - początek sierpnia.
A Camp będzie doskonałym miejscem by rozpocząć poważniejsze dyskusje na ten temat.
Miło by było gdyby przynajmniej 5 załóg pojechało. Zawsze to raźniej, bezpieczniej....

Artur_1
Posty: 83
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:00
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Artur_1 »

ale dlatego żeby pogadać proponuje uzgodnić dokładniejszy termin, nie wszyscy na Campie beda cały czas , a ja tak naprawdę chce wpaść na "chwilę" (cóż w tym roku jakoś czasu mi brakuje)i pogadać o Albanii.
Ja tak czy tak jadę, ale samemu nie lubię bo mam talent i czasem za bardzo się wlepiam

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: JaroFix »

Ja się do wieczornych dyskusji dostosuję.
Co do charakteru podróży, to będzie bardziej turystycznie niż przeprawowo, więc za dużo wklejek nie będzie. :wink:

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: estewes »

Możemy podyskutować o wyjeździe w sobotę wieczorem.
termin chyba tak jak na początku pisaliśmy:koniec pierwszego tygodnia sierpnia(5-6.08.2011) :?:

Artur_1
Posty: 83
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:00
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Artur_1 »

ja w takim razie jestem, do zobaczenia,

pozostaje mi się jeszcze tylko zarejestrować na Campie

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Pyrka »

Jakiś miesiąc temu oglądaliśmy granicę Albanii zza wód Ochrydu, objeżdżając Macedonię i Półwysep Halcydycki. Jak Wam atrakcji nie starczy to polecam, zalecając omijanie większych miast, takich jak Skopje i miejscowości takich jak Ochryd właśnie. Lizneliśmy ledwie tej Macedonii, ale jeździć jest gdzie, bo można wszędzie w zasadzie. Ludzie, szczególnie w małych miejscowościach i wsiach niezwykle uprzejmi, natura, tam gdzie ludzi nie ma jest przyjemna, tam gdzie są ludzie zaśmiecona potwornie. Tanio generalnie, wyłączając paliwo, które kosztuje wszędzie podobnie.

Kilka fotek:
https://picasaweb.google.com/pawel.jago ... cX17JLTXw#

Obrazek

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: consigliero »

Artur_1 pisze:ja w takim razie jestem, do zobaczenia,

pozostaje mi się jeszcze tylko zarejestrować na Campie
Szukaj namiotu WAMATEX oraz 4R ze zdjęcia z poprzedniego posta.
PozdrawiaM

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: JaroFix »

To co uradziliśmy na Campie to tyle, że najbardziej prawdopodobny termin wyjazdu to pierwszy weekend sierpnia ( jedziemy się gotować) oraz przewidywany skład. Pozostaje nam ustalić jakiś szkic wyjazdu, bo z doświadczenia wiem, że konkretnej trasy nie da się ustalić z góry a później sztywno się jej trzymać. Niech każdy z zainteresowanych wypowie jakie są jego preferencje oraz może zna jakieś miejsca warte zobaczenia po drodze. Z mojej strony mogę zaproponować miasto Mostar w BiH z racji jego pięknej architektury, spływ pontonowy w kanionie rzeki Tara w Czarnogórze (widoki są tam zapierające) i mimo pełni sezonu turystycznego przejazd przez zatokę kotorską (również przepiękne widoki, zwłaszcza z ruin zamku w Kotorze)
Widok na zatokę kotorską

Artur_1
Posty: 83
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:00
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Artur_1 »

consigliero, dzieki za zaproszenie, ale posta odczytałem niestety juz po powrocie do domu.

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: consigliero »

Napisałem tego posta na prośbę Estevesa , który o tobie pamiętał.Na drugi dzień dowiedziałem się, że nawet byłeś na Campie , mało tego pewnie nawet się widzieliśmy jak z Wojtkiem ktoś oglądał mapę Albanii . Faktem jest że aut było dużo i Estevesa ciężko było namierzyć 8) .
Co do propozycji oglądania czegoś po drodze , ja ze swojej strony , jeżeli pojadę z Beatką to zaczekamy na grupę w Albanii.
PozdrawiaM

Artur_1
Posty: 83
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:00
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Artur_1 »

ten z mapą u Wojtka to właśnie ja. Namierzyłem FIXa i Kamesa, ale w moim przekonaniu nic się nie ustaliło. Powiem tak, jadę do Albanii sam, 6 sierpnia rano wyjeżdżam z WAWy. Trasę już mam, dzięki Wojtkowi właśnie.
Ja po prostu pewne rzeczy lubię mieć zaplanowane i te plany realizować. Jeśli spotkam grupę Tojot to będzie miło a jak nie to też damy radę.

No ale gdyby ktoś się chciał podłączyc to zapraszam :) ( ale na moja trasę :mrgreen: )

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Kames »

Artur_1 pisze:ten z mapą u Wojtka to właśnie ja. Namierzyłem FIXa i Kamesa, ale w moim przekonaniu nic się nie ustaliło. Powiem tak, jadę do Albanii sam, 6 sierpnia rano wyjeżdżam z WAWy. Trasę już mam, dzięki Wojtkowi właśnie.
Ja po prostu pewne rzeczy lubię mieć zaplanowane i te plany realizować. Jeśli spotkam grupę Tojot to będzie miło a jak nie to też damy radę.

No ale gdyby ktoś się chciał podłączyc to zapraszam :) ( ale na moja trasę :mrgreen: )
bo my nie planujemy :mrgreen:

Awatar użytkownika
dzikarz14
Posty: 93
Rejestracja: 21 lut 2010, 15:22
Auto: HJ60,lexus lx470
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: dzikarz14 »

artur a gdzie ty byles jak ustalalismy?? :D przeca czekalismy na Ciebie..

Awatar użytkownika
Oleska
Posty: 26
Rejestracja: 13 cze 2011, 18:43
Auto: Toyota
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Oleska »

posnet pisze:ALBANIA /Sierpień 2011/ Lista osób:
...
8. Posnet +1, TLC 95
Można zmienić nicka na Oleskę + 1, jakoś mi nie podszedł ten nick i hasło zapomniałam.
Czyli na dzień dzisiejszy jedzie nas 8 załóg. Czy dzielimy się na dwie grupy ? bo tak było w planach a jak jest teraz ? Jak przyszłam do Was pogadać to Kames zmył się po angielsku i tyle go widziałam.
Artur, a jaką masz tą trasę ? bo niby siedziałam obok ale jakaś taka zamroczona % byłam :oops: i nie wiele pamietam.
PS. Tel do Wojtka mam.

Awatar użytkownika
Bekon
Posty: 336
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:06
Auto: FJ CRUISER 4,0
Kontakt:

Re: Albania Sierpień 2011

Post autor: Bekon »

8 załóg w jednym sznurku ??? Jeśli możecie to się podzielcie na dwie grupy bo inaczej to kwestie logistyczne Was zabiją ...

ODPOWIEDZ