Wycieczka aby wygrzać kości

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Wycieczka aby wygrzać kości

Post autor: consigliero »

Mija już 2 miesiące od naszego powrotu z Maroka, w zasadzie kombinuję jak się tam wybrać po raz kolejny, w końcu trzeba przetestować zawieszenie co jest warte. Zasadniczo Maroko nie daje mi o sobie zapomnieć , a dokładnie to jeden gościu , miejscowy przewodnik , któremu jak się rozstawaliśmy w Warwazat dałem numer telefonu mówiąc , gdyby był w okolicach Mhemid i prowadził jakąś grupę to chętnie byśmy się przyłączyli. Pierwszy sygnał otrzymaliśmy w drodze powrotnej na promie , później co 2 -3tygodnie taki krótki sygnał. Przed samym Nowym Rokiem poprosiłem syna aby mu napisał po francusku że już wróciliśmy do Polski, chyba ma kłopoty z czytaniem bo dziś znów miałem wiadomość. Może są jacyś chętni na wyjazd w okolicach kwietnia aby mu wytłumaczyć że na razie nie potrzebuję przewodnika 8)
PozdrawiaM

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

Re: Wycieczka aby wygrzać kości

Post autor: stopa »

consigliero pisze:Mija już 2 miesiące od naszego powrotu z Maroka, w zasadzie kombinuję jak się tam wybrać po raz kolejny, w końcu trzeba przetestować zawieszenie co jest warte. Zasadniczo Maroko nie daje mi o sobie zapomnieć , a dokładnie to jeden gościu , miejscowy przewodnik , któremu jak się rozstawaliśmy w Warwazat dałem numer telefonu mówiąc , gdyby był w okolicach Mhemid i prowadził jakąś grupę to chętnie byśmy się przyłączyli. Pierwszy sygnał otrzymaliśmy w drodze powrotnej na promie , później co 2 -3tygodnie taki krótki sygnał. Przed samym Nowym Rokiem poprosiłem syna aby mu napisał po francusku że już wróciliśmy do Polski, chyba ma kłopoty z czytaniem bo dziś znów miałem wiadomość. Może są jacyś chętni na wyjazd w okolicach kwietnia aby mu wytłumaczyć że na razie nie potrzebuję przewodnika 8)
PozdrawiaM
Daj namiary na goscia a juz za jakies 2 tyg bedziesz mial problem z glowy :wink:

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Wycieczka aby wygrzać kości

Post autor: consigliero »

Zaid, arabsko i francuskojęzyczny +212671153347 oberżę prowadzi przy piście z Merzouga do Zagora w tym punkcie
N30 48 04.2 W4 09 40.0 , chyba operuje w rejonie od wąwozów w dół do granicy z algierą .
PozdrawiaM

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Wycieczka aby wygrzać kości

Post autor: consigliero »

Dzięki koledze Pyrka mały update
http://pl.wikiloc.com/wikiloc/spatialArtifacts.do" onclick="window.open(this.href);return false;
Chyba działa przynajmniej na podglądzie
PozdrawiaM

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Wycieczka aby wygrzać kości

Post autor: consigliero »

stopa pisze:
consigliero pisze:Mija już 2 miesiące od naszego powrotu z Maroka, w zasadzie kombinuję jak się tam wybrać po raz kolejny, w końcu trzeba przetestować zawieszenie co jest warte. Zasadniczo Maroko nie daje mi o sobie zapomnieć , a dokładnie to jeden gościu , miejscowy przewodnik , któremu jak się rozstawaliśmy w Warwazat dałem numer telefonu mówiąc , gdyby był w okolicach Mhemid i prowadził jakąś grupę to chętnie byśmy się przyłączyli. Pierwszy sygnał otrzymaliśmy w drodze powrotnej na promie , później co 2 -3tygodnie taki krótki sygnał. Przed samym Nowym Rokiem poprosiłem syna aby mu napisał po francusku że już wróciliśmy do Polski, chyba ma kłopoty z czytaniem bo dziś znów miałem wiadomość. Może są jacyś chętni na wyjazd w okolicach kwietnia aby mu wytłumaczyć że na razie nie potrzebuję przewodnika 8)
PozdrawiaM
Daj namiary na goscia a juz za jakies 2 tyg bedziesz mial problem z glowy :wink:
Obiecanki cacanki, a głupiemu radość, telefony dalej są , ale to nawet jest przyjemne .
POzdrawiaM

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Wycieczka aby wygrzać kości

Post autor: endurance »

Marku,

my lecimy 15.09 na motorki, które dostarcza Kajman, myślę, że jest szansa na to żebyś miał w Maroku motorek i samochód :)

chcący poznać trasy przez które przelatywał Meoni
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ