Ukraina majówka 2019

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Ukraina majówka 2019

Post autor: jezus »

W sumie by nie śmiecić tematu w którym pisaliśmy na temat tegorocznej majówki , zakładam nowy temat..na temat.

My już dotarliśmy do celu.
W czwartek przejechaliśmy przez Karpacką polanę do Truskawca, z niemałymi przygodami, typu koniec trasy dwa kilometry przed Truskawcem i powrót 15 km pod górę by znowu 25 km dymać prawie równoległą leśną drogą do Bykovca .
Nocleg przytulnym hoteliku i ranne piątkowe zwiedzanie ryneczku.
O dziesiątej rano czasu Polskiego, dzida do Krościenka.
Jakieś 20 km przed granicą podczas wyprzedzania na drodze zbudowanej ze wszystkich możliwych rodzajów dziur :-)
wpadliśmy w nicość, która jebła stefanką w powietrze .
Na szczęście jeszcze nie dopompowałem opon i zawiecha wytrzymała twarde lądowanie w kolejnej mega dziurze.
granica 30minut i ogień do domu.
W sumie od wyjazdu z Truskawca do Oliwy 960 km w 12 godzin.
Sam siebie nie poznaję, ale jechałem dość oszczędnie do 120km/h i średnia wyszła 14,9.. :-) spadła o jakieś 4 litry względem wcześniejszego powrotu z trasy ze średnią 140km/h. :-)

Dziękuję wszystkim za towarzystwo w czasie majówki.
Okolice mega piękne, trasy z mega potencjałem.
Mam nadzieję na kolejne spotkanie w gronie i mega pozytywne naładowanie akumulatorów.

PS..... @Rolkos, dzięki za prowadzenie trzódki. Jestem Ci krewny za bryndze. Kolejnym razem ja kupuję.

https://www.youtube.com/watch?v=wdbYcwDDQfA

Takie mieliśmy warunki na majówce.
Prawie nam się udało przejechać trasy które pokonywali imprezowicze, tak na lajcie bez ciśnienia. :-)
Pogoda pokrzyżowała nasze plany zdobycia tego czy owego, ale tereny mega i jazda po kolana w błocie.
To był przypadek że trafiliśmy na ten zlot.
Spotkaliśmy Polskie załogi tam bawiące, może jakieś relacje..?
Mam kilka fotek , dodam niedługo, ale inni robili co niemiara i zapewne się podzielą z innymi.

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Ukraina majówka 2019

Post autor: jezus »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Ukraina majówka 2019

Post autor: jezus »

@Rolkos, @Pewex, @Kokos ... Daniela pewnie nie ma na forum..... DAWAĆ FOTY z wyjazdu :-)

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Ukraina majówka 2019

Post autor: jezus »

Coś mnie mówi że się szykuje film pełnometrażowy z wyjazdu... już się nie mogę doczekać, zwłaszcza że w kilku kadrach może być mnie widać :-).

ODPOWIEDZ