Luty/Marzec 2008 wyprawa na skutery śnieżne Szwecja.

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

Miro
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2007, 09:57

Post autor: Miro »

w przyszły, tygodniu mam otrzymać konkretną ofertę a propos wypożyczenia

maniek
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2007, 01:31

Post autor: maniek »

jestem zainteresowany. Kwestia kosztów, dokładnego terminu i pewnej rezerwcji skutera bo nie zaposiadam. Czy zabranie 13 letniego syna to dobry pomysł ? Ktoś ma doświadczenie w tej kwestii ?

Miro
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2007, 09:57

Post autor: Miro »

Hejka @Maniek,

cały czas jeszcze czekam na odpowiedź od Skandynawów a propos rezerwacji skuterów i kosztów z tym związanych. 13 latek doskonale poradzi sobie na skuterze, w szczególności jak tatę zabolą już ręce :D

maniek
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2007, 01:31

Post autor: maniek »

ok. trzymam rękę na pulsie oczekując konkretów

maniek
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2007, 01:31

Post autor: maniek »

????

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

No właśnie bo i chyba ja bym pojechał.

Miro
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2007, 09:57

Post autor: Miro »

Jeszcze nie mam konkretów ze Szwecji, pisałem już na 10 różnych adresów mailowych,bez odpowiedzi. Ale teraz Bogi złapał kontakt do znajomych i mam nadzieję, że sprawa się wreszcie ruszy.

A propos w zeszły weekend zacząłem juz sezon snowmobilowy w naszych górach, było zaje...cie :D

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Jak tak wygląda u nich pozyskanie oferty to troszku się obawiam o to czy jak pojedziemy będzie tam cokolwiek :wink:

maniek
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2007, 01:31

Post autor: maniek »

Miro pisze:Jeszcze nie mam konkretów ze Szwecji, pisałem już na 10 różnych adresów mailowych,bez odpowiedzi. Ale teraz Bogi złapał kontakt do znajomych i mam nadzieję, że sprawa się wreszcie ruszy.

A propos w zeszły weekend zacząłem juz sezon snowmobilowy w naszych górach, było zaje...cie :D
niech ruszy, ruszy bo plany zimowe muszę zrobić - a chciałbym uwzględnić Skandynawię

Miro
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2007, 09:57

Post autor: Miro »

W związku z brakiem możliwości wypożyczenia skuterów temat staje się nieaktualny.
Jedyne co potrafię znaleźć w całej Skandynawii to zorganizowane wielodniowe imprezy na skuterach za grubą kasę. :shock:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

A co to jest gruba kasa :?:

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

Z tego co zrozumiałem, to chęci są, domek jest, prom jest, jedzonko weźmiemy. No to jak dla mnie skutery mogą być, ale nie muszą.
Myślę, że fajnie będzie spędzić w klubowym gronie tydzień tam gdzie zima jest prawdziwa, a nie taka popierdułka jak w centralnej Polsce.

Kto ma skuter niech bierze. Kto nie ma, niech kombinuje. Ja tam kupię do Toyki łańcuchy, wezmę 25 letnie drewniane narty i mnie Ela będzie ciągać po Szwecji :D 8)

Nie żebym się narzucał. Ale jeśli jest taka możliwość, to pewnie wielu klubowiczów chętnie pojedzie dla samej przyjemności pojechania.

maniek
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2007, 01:31

Post autor: maniek »

ja tam chętnie bym na skuterze poszalał 8) ...może można coś takiego zrobic u nas, w Polszcze ??

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Post autor: Boryś »

Można - skutery są do wynajęcia w Szczyrku a ostatnio nawet w Zakopcu.

Miro
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2007, 09:57

Post autor: Miro »

Wypożyczalnie są, ale ani w Szczyrku ani w Zakopcu , nie gdzie pojeździć!!
Jeżdżę już od dwóch tygodni w weekendy do Złatnej, skąd wjeżdżam skuterem na Halę Rysiankę, gdzie u góry można śmigać pomiędzy Halą Lipowską, Rysianką i Miziową do Pilska. Jeżeli byliby chętni, to można zorganizować w grudniu parę dni śmigania. Skutery mogłyby być dostarczone z wypożyczalni do Złatnej. Koszt 1 doba 500 zł, ale napewno przy kliku skuterach i i kliku dniach cena poszłaby ostro w dół. Schroniska u góry puste, w związku ztym problem z noclegami odpada!! Są chętni?

ODPOWIEDZ