Chiny 2016 - wspólny przejazd

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

Franek_
Posty: 70
Rejestracja: 09 mar 2015, 10:34

Chiny 2016 - wspólny przejazd

Post autor: Franek_ »

Dzień dobry.

Czy ktoś jest chętny żeby spędzić zimę w Indochinach, uprzednio dojechawszy tam własnym autem? Przejazd przez Chiny jesienią 2016 z północy na południe, powrót wiosną 2017. Wiadomo, że koszty całej chińskiej papierologii rozbijają się na poszczególnych członków grupy, więc im więcej chętnych tym - jednostkowo - taniej.

Ewentualnie przejazd tylko w jedną stronę (dla osób, które np. zdecydują wysłać auto do Polski z powrotem w kontenerze albo sprzedać na miejscu).

Informacyjnie - carnet de passage nie jest wymagany na tej trasie.

Wstępnie Chińczyki rzuciły mi taką propozycję trasy (na tą trasę zbierają chętnych):

Obrazek


25 dni, w cholerę kilometrów, ale też sporo atrakcji. Po dojechaniu do Laosu można podróżować razem lub rozdzielić się, powrót wspólny lub można 'się wysłać' w kontenerze z braku czasu i dolecieć do Polski.

Nie przypuszczam, żebym znalazł tłumy chętnych, ale jak ktoś z Was miałby ochotę na wakacje w środku zimy - zapraszam; kontakt najprościej przez forum. Na trasie zapewniamy support, w razie 'w' każdą TLC kinetykiem wyszarpię :)

Jestem w kontakcie z dwiema firmami organizującymi takie przejazdy, jedna dziś wysłała mi informację, że zbierają grupę na październik. Mają już wstępnie zaklepane 3 ekipy (z Austrii, z Niemiec i z Australii).

Franek_
Posty: 70
Rejestracja: 09 mar 2015, 10:34

Re: Chiny 2016 - wspólny przejazd

Post autor: Franek_ »

Dołączyło się jeszcze (wstępnie) jedno auto z Polski. Cena (jak na Chiny własnym autem oczywiście) robi się dość dobra, ok. 10'000 PLN za wszystkie pozwolenia i papiery i przewodnika - za 6,5 tysiąca km po samych Chinach.

Wjazd do Chin z Mongolii na początku października.

ODPOWIEDZ