Sulejówek poligon okolice

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

bamos
Posty: 25
Rejestracja: 08 lis 2015, 18:11

Sulejówek poligon okolice

Post autor: bamos »

Witam .
Jeździ ktoś po poligonie w sulejówku lub okolicy chętnie nawiąże kontakt na weekendowe wypady bo jazda samemu kończy się jak na foto :) i trzeba daleko iść po traktor.
Załączniki
12231128_10207359754967514_2063570279_n.jpg

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Sulejówek poligon okolice

Post autor: hashid »

Poligon - wojsko i Lasy Państwowe, spora część terenu to obszar Natura2000. Jeżeli masz pozwolenia - super. Jeśli nie to słabo i nie wypada się na forum umawiać na niezbyt legalne działania na tym terenie. A fotki z tych wyczynów jak skubną ekooszołomy to nie będzie wesoło. Nie wszędzie gdzie się da fizycznie wjechać można jeździć. Taki to już świat. Powodzenia.

bamos
Posty: 25
Rejestracja: 08 lis 2015, 18:11

Re: Sulejówek poligon okolice

Post autor: bamos »

Zdjęcie oczywiście zrobione na mojej prywatnej działce. Każdy normalny człowiek jest świadomy swoich czynów i szkoda tracić czas na morały tego typu. Poligon opisałem jako okolice w której mniej więcej jeżdzę są tam miejsca na obrzeżach gdzie można pośmigać nie wjeżdzając do lasu.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Sulejówek poligon okolice

Post autor: hashid »

Bambos - nie znamy się, nie dąsaj się ;).
Nie chcę aby to forum było miejscem umawiania się na jazdę PO POLIGONIE na lewo bo ot tak się po nim nie jeździ. Jeśli masz w okolicy prywatny teren, znasz kilka zapomnianych zaniedbanych publicznych dróg albo prywatnych właścicieli miejsc gdzie można pojeździć - super.
Nie uważam abym tracił czas na przypominanie czy podnoszenie świadomości postępowania wg. reguł, które pozwalają nam może jeszcze kilka lat więcej pojeździć normalnie i nie utrwalać stereotypu trola w terenówce. Są tacy, którzy starają się unikać kłopotów nie jeżdżąc tam gdzie popadnie i tacy, którzy świadomie jeżdżą tam gdzie się nie powinno, gdzie ganiają, gdzie ludzie widzą itd. Piszesz konkretnie "po poligonie" a to oznacza tam gdzie bez glejtu się nie jeździ. Niedawno byłem na spotkaniu w wojsku i nadal w tej kwestii nic się nie zmieniło - poligon to LP i WP + siedliskówka. Nie moralizuję tylko przypominam. Różni ludzie czytają to forum.

ODPOWIEDZ