Karpaty

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Karpaty

Post autor: consigliero »

Może jest ktoś chętny na krótki wypad za naszą wschodnią granicę . Najbliższe dni mają być w miarę pogodne , sprawdzałem przyszły tydzień , co może pozwoliłoby nacieszyć się promykami słońca. Myślałem tez o zgoła odmiennym kierunku , ale dni są już krótkie i szkoda byłoby targać się na południe Francji. Ten temat pozostawiam otwarty na wiosnę , baza w rejonie Antibes.
Zakwaterowanie na Ukrainie może być w namiotach , ale należy też pamiętać o kaprysach aury oraz o tym że,wydatek na nocleg jaki ponieśliśmy podczas naszej ostatniej wycieczki w tym domku , a dokładnie w jego połowie z pełną kuchnią wyniósł całe 35 PLN .


Obrazek


Znajomy z Kijowa ma gdzieś tam tez domek do którego można by się spróbować wprosić .
Nie ukrywam że w towarzystwie byłoby raźniej i bezpiecznej poza asfaltem , oczywiście bez jazdy po klamki w błocie. Liczę na odzew Małopolan jako że bliżsi nam kulturowo 8) ale jesteśmy otwarci na poznawanie innych kultur 8)

PozdrawiaMy

Awatar użytkownika
macieq
Posty: 164
Rejestracja: 25 cze 2008, 07:39
Auto: 4runner V6
Kontakt:

Re: Karpaty

Post autor: macieq »

Jaki termin proponujesz i na jak długo? Weekend czy coś więcej?

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Karpaty

Post autor: consigliero »

Weekend lub coś więcej . Jak zwykle nie posiadam Twojego numeru , a dopiero dziś odczytałem Twoją odpowiedź

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Karpaty

Post autor: consigliero »

Na zachętę nasza ostatnia wycieczka

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=24477" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ