Październikowe wycieczki

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Październikowe wycieczki

Post autor: consigliero »

Chodzi mi po głowie taki pomysł aby udać się na kilka dni gdzieś . Jak zwykle jest zamieszanie , po pierwsze gdzie , w jakim kierunku a po drugie czym. Przeglądając prognozy pogody wychodzi na to że w najbliższym okresie można się spodziewać dosyć ładnej pogody w Karpatach Ukraińskich i przyznaję że w pierwszym odruchu tam bym zwrócił swe myśli. Ze względu na krótkie dni odpuszczam sobie pomysł pociągnięcia motocykla na południe do Antibes , pozostawiając sobie ten kierunek na wczesną wiosnę gdy dnia już przybędzie i pogoda być może będzie stabilniejsza.
Koncentrując się na Ukrainie myślę że forma przedłużonego weekendu byłaby akurat w sam raz , gdyby jeszcze znalazł się kompan do podróży , niekoniecznie po to aby topić auto po klamki w błocie , byłoby fajnie. Nocleg to w zależności , mogę wrzucić namiot i wtedy gdzie chcemy, ale pamiętać trzeba że pomogą może płatać figle a nocleg w takim domku , połowie domku z kuchnią kosztował nas ostatnio około 35 PLN
Obrazek

Liczę najbardziej na Małopolan bo blisko i różnice kulturowe są nieduże , ale jesteśmy otwarci także na innych .

PozdrawiaM

ODPOWIEDZ