BMW jadą na GSRiders

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

BMW jadą na GSRiders

Post autor: consigliero »

Będąc pierwszy raz w Toscani poznaliśmy Carlo i od tego czasu pozostaje my w luźnym kontakcie , od czasu do czasu pojawiając się na imprezach organizowanych przez niego. Gdy w tym roku pojawiła się w kalendarzu Toscania , nie mogliśmy tego odpuścić. Problem jest głównie czas , 29.06 zmieniamy miejsce zamieszkania, na szczęście większość rzeczy (tony książek)jest już rozlokowana. Nowe miejsce będące jednocześnie naszą pracą , jest w końcówce remontu, na szczęście mamy już kilkanaście pokoii gotowych i spać jest gdzie. Największym problemem jest żywienie. Mamy niskie zdanie na temat krakowskiej gastronomii, a ostatni tydzień spędziliśmy ze znajomymi na Szewskiej , jak ja tęskniłem za normalną zupą( 12 lat prowadziliśmy knajpę i wiem jak wygląda zaplecze większości lokali). Jak widać rozsądek mówi że nie powinniśmy jechać, ale chyba musimy się wyrwać. Teraz główny problem , po pierwsze co z tą pogodą, po drugie impreza zaczyna się w piątek i jak tu rozsądnie wyjechać by jak najdłużej przy pilnować roboty i jednocześnie pojawić się na imprezie w piątek. Początkowo myślałem o środzie aby smakować dojazd.Teraz wiem startujemy jutro i w pierwszy dzień trzeba by machnąć 1000 i na drugi zostanie około 450. Powrót ma być spokojniejszy . Przejazd do Ancony na poniedziałek wieczór , we wtorek objazd Hvaru . Od środy powrót do domu i albo przez Alpy Julijskie , albo przez Albanię , Macedonię itd. i tka max do niedzieli . Czy ktoś ma jakieś optymistyczne prognozy, 10 stopni w Rzymie nie jest pocieszające.
http://www.gsriders....hp?f=18&t=16480" onclick="window.open(this.href);return false;

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: BMW jadą na GSRiders

Post autor: consigliero »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: BMW jadą na GSRiders

Post autor: endurance »

i cudowne w życiu jest np. to że wypluwając piasek mogę podziwiać zdjęcia Marka.

kohabitujący
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: BMW jadą na GSRiders

Post autor: consigliero »

To tylko fotki ,ale dziękuję
Żeby było ciekawiej przed chwilą zadzwoniła do mnie pani z banku, pytając czy dokonywałem transakcji i tutaj zaczęła wymieniać. Okazało się że jestem jednocześnie w Hanoi , Hong Kongu i w Krakowie, a wszystko za jedyne trzy tysiaki. Z tym jest podobnie jak z fotkami z Volterry, są najładniejsze ale zostały tylko w naszej pamięci , tym razem nie włożyłem karty.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: BMW jadą na GSRiders

Post autor: consigliero »

Diesel musi dymić , GS kontra LC


Awatar użytkownika
lucjan
Posty: 605
Rejestracja: 28 cze 2009, 23:48
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: BMW jadą na GSRiders

Post autor: lucjan »

Wow! Imponujący ten przebieg Marek! I że to Ty sam..., tyle nakręciłeś? Nieźle! To się nie dziwię, że tak lekko mówisz "1-szego dnia machnę 1 tyś." :wink: Ja się teraz przesiadłem z triumpha streeta na gs'a800 i znów moto na 1-szym miejscu się robi. Tamto to jak zabawka, a tutaj i po lesie i po szutrze - suuuuper

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: BMW jadą na GSRiders

Post autor: consigliero »

No nie sam , w większości z małżonką, która na tej ostatniej wycieczce większość z tego 1100 przespała .


Awatar użytkownika
lucjan
Posty: 605
Rejestracja: 28 cze 2009, 23:48
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: BMW jadą na GSRiders

Post autor: lucjan »

heh..., no jasne że z żoną, zdjęcia oglądam, to widzę. "Sam" w sensie "jako kierowca" :D

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: BMW jadą na GSRiders

Post autor: fobos »

Widzę Marku, że też byliście w Sienie. Szkoda, że nie udało nam się zgrać w czasie i spotkać gdzieś na trasie :( .

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: BMW jadą na GSRiders

Post autor: Kwiatec »

Marek czym fotografujesz??

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: BMW jadą na GSRiders

Post autor: consigliero »

Lx3. Canon 650, Note 2 8)

ODPOWIEDZ