Półwysep Kercz 2009

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: margo »

Temat troche przycichł bo Zbyszek na nartach śmiga (z tego co pamietam jakoś teraz miał jechać) Jak wróci to pociągniemy temat. Myśle że trzeba by zrobić grupe 6-7 aut nie więcej. Poczekajmy aż Zbyszek wróci i sie odezwie.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: Gałka »

właśnie tak zróbmy :D

Vacky
Posty: 181
Rejestracja: 05 gru 2008, 20:52
Auto: FJ Cruiser '07
Rav4 '98
TransAM '74
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: Vacky »

fajnie - czekam na newsy :)

Dedarek
Klubowicz
Posty: 259
Rejestracja: 11 paź 2007, 20:11
Auto: LJ70
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: Dedarek »

Widze że sie cuś kroić zaczyna- to kontrolnie "wchodzę w ciemno"
a tak w ogóle to czas Panowie zacząć coś powolutku myśleć :!: :wink:

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: fobos »

Jak na forum nadal użytkowników będzie przybywać w tempie geometrycznym, to nie 6 a 60 aut będzie chętnych i zaczną się kwasy. Będzie tak jak z zapisami na kultowe imprezy off-road. Organizator ogłasza termin i limit załóg, a następnego dnia nie ma wolnych miejsc. :evil:
Kurcze ja też chcę jechać na Krym, ale już teraz nie jestem w stanie na 100 % się zadeklarować. :? :cry:

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: margo »

Fobosik dla mnie to i 60 kojotów może jechać byśmy się jakoś ogarnęli. Przy większej ilości to już trzeba jak w wojsku a nie oto chodzi. A jak bedzie 7 aut i w ostatniej chwili się zdecydujesz to jeszcze jesteśmy się w stanie ogarnąć. Tak mi sie przynajmniej zdaje. :roll:

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: fobos »

Zobaczymy jak to się dalej wszystko poukłada. Ze swojej strony obawiam się jednak, że liczba chętnych znacznie przewyższy liczbę miejsc ( 5-7 ) i o dopisaniu kogoś w ostatniej chwili nie będzie mowy.

emsi

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: emsi »

Fobos - jak to kiedyś napisał Zbyszek "im wcześniej się zaczyna przygotowywać wyprawę, tym większe szanse, że nie dojdzie do skutku". Zwłaszcza taką 1-2 tygodniową. Sam się o tym przekonałem z Marokiem. Plany były i się zesra... Dlatego spoko i wszystko się poukłada. :lol:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: czobi »

–1, odpadam,priorytety w innym kierunku
pomoca sluze ewent.

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: Zbyszek »

Wróciłem cały i prawie zdrowy. Jeśli chodzi o Kercz czy inne wyprawy to na dowódcę się nie nadaję ale służę każdemu kto takiej zaszczytnej funkcji się podejmie. mam nadzieję że na ostatnich imprezach na których niestety nie mogłem być temat został wstępnie omówiony tym bardziej że był Meris czyli kopalnia informacji w temacie :?:
Zastanawiam się nad formułą imprezy, czy to ma być szwendanie się z każdym noclegiem w innym miejscu, zwiedzanie, kąpiele błotne w szlamie ponoć rewelacyjnym który podnosi wszystko ( i biusty i członki), szukanie śladów kultury greckiej czy raczej założenie obozu w którejś buchcie czy na arabatskiej kosie gdzie uzbrojone w patyki żony z dziećmi zostawały by na plaży broniąc się przed wężami i lisami a mężczyźni pod pretekstem zaopatrzenia katowali by odciążony sprzęt w limanach i na podjazdach lub robiąc wyścigi w stepie. Warto o tym podyskutować i dobrać wariant do składu wycieczki.Nie martwiłbym się o to że zgłosi się zbyt dużo chętnych bo miejsca jak pisał Merys jest bardzo dużo ( 1 samochód na km przecudnej urody plaży) i nie musimy tam jechać jako kolumna a po prostu umówić się na jakiś dzień w konkretnym miejscu i każdy jedzie swoim tempem, sam lub z przyjaciółmi czyli pełny spontan z lekkim naciskiem na integrację, albo skorzystać z firmy która organizuje obóz robi posiłki i dowozi wodę i żywność.Tto wszystko jest do ustalenia w ramach dyskusji do której zapraszam zainteresowanych, krytykantów i znawców tematu

Awatar użytkownika
OLO
Posty: 149
Rejestracja: 18 lut 2008, 16:22
Auto: Hil Revo
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: OLO »

to co chłopaki , walicie?
jakby co to też radą służę..

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: fobos »

Ja jestem zwarty i gotowy ale na przywódcę na takiej wyprawie się nie nadaje, bo w wyjazdach zagranicznych mam zerowe doświadczenie. Mogę się za to przydać jak by trzeba było coś lub kogoś usunąć z drogi :wink: :mrgreen: .
Ten wyjazd to mój priorytet na rok 2009, tak więc jeśli dojdzie do skutku i będzie można się podłączyć to oczywiście jadę.

Awatar użytkownika
Meris
Posty: 453
Rejestracja: 29 wrz 2008, 20:19
Auto: exHJ60, HDJ80, HDJ100, J120, BJ40
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: Meris »

mojie plany to Sierpien 1-22, jedziemi z dziecmy kilka aut - Tarchankut, AiPetri, wdluz bzegu na Kazantip... Jak kto w tym czasie tez ma plany tam, to mozemy spotaksie.
Jak cos konkretnej tu umuwicie, to pogadam z krymskimi chlopakami o zalatwieniu potszebnych spraw :wink:

Emu
Posty: 644
Rejestracja: 16 paź 2008, 23:18

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: Emu »

Ja bym bardzo chętnie pojechał na taką wyprawę.

misiekG
Klubowicz
Posty: 702
Rejestracja: 06 sty 2009, 22:38
Auto: HDJ100, LC200 V8
Kontakt:

Re: Półwysep Kercz 2009

Post autor: misiekG »

Panowie robicie jakąś listę, bo chętnych naprawdę będzie dużo, chyba że nie życzycie sobie nowych na wyjeździe? W 2008 kolega z żoną objechał całą Ukrainę primerą z 93r, a odpoczywał na Mierzei Arabackiej.

ODPOWIEDZ