DAKAR 2012

Polskie i zagraniczne.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
nieludzki
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 05 gru 2009, 02:11
Auto: HDJ 80 4,2 TD '93; Hilux 2,4 TD '98
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: nieludzki »

Addams pisze:no i się usrało.. :(
takie życie, jak nie sprzęt to człowiek nawali... jak człowiek ok, to znowu sprzęt daje się we znaki... bilans musi wyjść na zero... :?

tak czy inaczej wielki Szacun dla Hołka i pozostałych naszych "kierowników"... rajd rajdem ale miesiące przygotowań... niech tam sceptycy nie zostawiają suchej nitki na Dakarze... dla mnie to i tak Wielka Sprawa i niestety poza moim zasięgiem...

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: Addams »

nieludzki pisze:
Addams pisze:no i się usrało.. :(
takie życie, jak nie sprzęt to człowiek nawali... jak człowiek ok, to znowu sprzęt daje się we znaki... bilans musi wyjść na zero... :?

tak czy inaczej wielki Szacun dla Hołka i pozostałych naszych "kierowników"... rajd rajdem ale miesiące przygotowań... niech tam sceptycy nie zostawiają suchej nitki na Dakarze... dla mnie to i tak Wielka Sprawa i niestety poza moim zasięgiem...
otóż to właśnie, ja nadal chcę pojechać (na księżyc też chcę polecieć)

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: francek »

a to chyba nie jest problem zbyt wielki ?
Wpłacasz wpisowe, pakujesz wózek na statek, lecisz do Argentyny i jedziesz.
Powinno się zmieścić w 12000 eu - bez serwisu rzecz jasna.
Jedziesz spokojnie ( i tak ostatni nie będziesz) i wydajesz na wachę za pomocą CC :mrgreen:

Awatar użytkownika
Heniu
Klubowicz
Posty: 1132
Rejestracja: 21 maja 2007, 11:40
Auto: LJ70 '86
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: Heniu »

Bartek (nieludzki) no co ty :?: dasz radę, wpisowe już masz w postaci Navary :wink: , Rescue Team sklecimy , kamper jest ...połowa logistyki za tobą a po za tym to popatrz na mój malutki podpis . I jak? :twisted:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: Addams »

Franc, Ty jako człowiek zamożny (no i w podeszłym wieku) możesz sobie na takie ekstrawagancje pozwalać, ja natomiast dopóki jestem gołodupcem to nie :mrgreen:
Białoruś mi pozostaje :mrgreen:

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: consigliero »

Też jadę na tą Białoruś ,tylko jak będą jakieś minimalne drogi i jak będę miał lepszą osłonę pod silnik. Nie chciałbym spędzić tygodnia w lesie 8)
PozdrawiaM

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: francek »

Ravką ? O nie, bez szans. TransBiałoruś proponuję to wystarczy. Albo indywidualną włóczęgę po tym kraju. Sporo jest do pooglądania :D
@Addams - Marzenia są po to aby je realizować. Za 50 dych masz to swoje wyśnione. To chyba rozsądnie. O wiele więcej można wrzucić w pojazd na T :mrgreen:
Bierzesz taką HZJ-tkę, dodajesz lepsze amory ( ze trzy resory i koła na zapas) i w drogę. A po rajdzie jeszcze ją spieniężasz w Peru bądź innym kraju.

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: Addams »

consigliero pisze:Też jadę na tą Białoruś ,tylko jak będą jakieś minimalne drogi i jak będę miał lepszą osłonę pod silnik. Nie chciałbym spędzić tygodnia w lesie 8)
PozdrawiaM
Marek obawiam się ze te francowe popierdółki nie trafią w Wasze gusta, tam właśnie chodzi o ten tydzień w lesie :wink:
A auta ulegają, ze tak się wyrażę, tuningowi blacharskiemu..

tata
Klubowicz
Posty: 286
Rejestracja: 25 maja 2009, 11:21
Auto: lJ70, KDJ120
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: tata »

Addams pisze:
consigliero pisze:Też jadę na tą Białoruś ,tylko jak będą jakieś minimalne drogi i jak będę miał lepszą osłonę pod silnik. Nie chciałbym spędzić tygodnia w lesie 8)
PozdrawiaM
Marek obawiam się ze te francowe popierdółki nie trafią w Wasze gusta, tam właśnie chodzi o ten tydzień w lesie :wink:
A auta ulegają, ze tak się wyrażę, tuningowi blacharskiemu..
Z tym tiuningiem blacharskim to z lekka przesada :wink: byłem z Francem na Bialorusi i drogę dla Fobosa robiłem swoim zderzakiem i nie było absolutnie szkód w moim autku :) ( na szczęście :mrgreen: ), ale jak pomyślę o tamtym wypadzie to serducho mocniej zaczyna walić w klacie :) Hołek nie ma na pewno takich wspomnień , On tylko but but i myk myk nic nie widzi na horyzoncie :wink:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: Addams »

ok, być może Franc wyjaśni różnicę pomiędzy Białorusią a Białorusią hardcore :wink:
Mogę się naturalnie mylić :D

tata
Klubowicz
Posty: 286
Rejestracja: 25 maja 2009, 11:21
Auto: lJ70, KDJ120
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: tata »

:) Wyjazdy różnią się bardzo między sobą, ale dla mnie są tylko dwie bariery aby uczestniczyć w hardcore 8) , a mianowicie jest zbyt zimno na moje zdrowie :cry: no i termin z lekka koliduje ze Zmociątkiem (dwie imprezy w jednym miesiącu to dla mojej połowy zwykła rozpusta by była :mrgreen: )

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: kylon »

Nie Białorusić się w temacie Dakarowym

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: Addams »

kylon pisze:Nie Białorusić się w temacie Dakarowym
Kylon... Dakar się już właściwie skończył :(
Tnij! tnij!

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: endurance »

halo halo nic się nie skończyło!!
prawdziwy tifozi dopinguje zawsze :) :)
profesor Jacek jedzie swoje i awansuje w ogólnej jest 14
szkoda Hołka szkoda Kuby

zawsze za naszymi
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: DAKAR 2012

Post autor: francek »

jadą, jadą :D Hołek już na 11-stym miejscu. W pierwszej 10 są 2 Toyki ( byłyby 3 ale jakaś kłótnia nastąpiła). Bardzo cicho jest o Mitsubishi a tymczasem oni sobie naprawdę dzielnie poczynają :D
Ale jakiś specjalny hardcore :wink: to to nie jest

ODPOWIEDZ