Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Polskie i zagraniczne.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: Addams »

ktoś jeszcze powinien dodać że kiedyś to była technika jazdy, nie było warnów, simexów i boggerów, byli mistrzowie triforów i pierdu pierdu...
wtedy podsumowanie będzie pełne

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: czobi »

zeby podtrzymac watek ruskiej legendarnej slabizny podrzuce arctic trophy http://www.at4x4.ru/eng.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;
oczywiscie i od tego lepszy jest morderczy camp coyot i kaluza pod sulejowkiem

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: jezus »

francek pisze:bzdety panowie i podnieta filmikami. Ladoga Trophy to od kilku lat tylko i wylącznie komercha i to na maksa.
Cały ten teren da się opycić seryjną Viatrką. Znam sporo chłopaków z orgów Ladogi i wręcz twierdzą, że robią to już tylko dla kasy. Jezeli chcecie prawdziwego terenu i całego zamieszania stricte rajdowego to polecam Webskij Les lub Projekt X- ta sama ekipa ale klimat naprawdę nieporównywalny. Jurij ( Szef Ladogi od spraw technicznych )był w tym roku i na Zmocie i tylko z wrażenia przecierał oczy- z miejsca zaproponował wolny wjazd dla pierwszych 10-ciu załóg :) Ale pojechać dla terenu na pewno warto. Jezeli Ladogę traktowac jako srajd to raczej nie :wink: Z mitami rozprawiamy się raz raz :mrgreen:
znaczy film to fotomontaz :mrgreen: .. trzeba tez pamiętac że Seryjna Vitara w pojeciu rosjan to pewnie troche inna seryjna vitara...a ze hotdogów i striptizerek nie ma to tylko dowodzi że w terenie liczy sie człowiek ,maszyna i teren.....taki prawdziwy dziki a nie kupka piasku na trawniku....... :mrgreen:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: BigU »

francek pisze:bzdety panowie i podnieta filmikami. Ladoga Trophy to od kilku lat tylko i wylącznie komercha i to na maksa.
Cały ten teren da się opycić seryjną Viatrką. Znam sporo chłopaków z orgów Ladogi i wręcz twierdzą, że robią to już tylko dla kasy. Jezeli chcecie prawdziwego terenu i całego zamieszania stricte rajdowego to polecam Webskij Les lub Projekt X- ta sama ekipa ale klimat naprawdę nieporównywalny. Jurij ( Szef Ladogi od spraw technicznych )był w tym roku i na Zmocie i tylko z wrażenia przecierał oczy- z miejsca zaproponował wolny wjazd dla pierwszych 10-ciu załóg :) Ale pojechać dla terenu na pewno warto. Jezeli Ladogę traktowac jako srajd to raczej nie :wink: Z mitami rozprawiamy się raz raz :mrgreen:
wszystko jasne :lol: za rok Ładoga przeniesie się do Was, a czasem nie przeniosły się na Ciebie jakieś usterki z toyoty :mrgreen:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: BigU »

jezus pisze:
francek pisze: znaczy film to fotomontaz :mrgreen: .. trzeba tez pamiętac że Seryjna Vitara w pojeciu rosjan to pewnie troche inna seryjna vitara...a ze hotdogów i striptizerek nie ma to tylko dowodzi że w terenie liczy sie człowiek ,maszyna i teren.....taki prawdziwy dziki a nie kupka piasku na trawniku....... :mrgreen:
Jezus, cały materiał był nagrywany u Francka, tylko nikomu tego nie mów :wink:

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: francek »

Ja pitolę smutni jesteście w tym biadoleniu i smichach chichach 8)
Webskij Les lub Projekt X to aktualnie mega trudne rajdy w Rosji ale jak ktoś chce Ładogi niech jedzie- taki filmik moi drodzy to mogę Wam zmontować koło komina - nawet nie muszę się ruszac za daleko od Wawki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zresztą co ja wiem nikogo nie znam, z nikim nie gadałem- liczy się tylko Youtube- gratuluję. Tobie Czobi w szczególności- internetowe rajdy to naprawdę jest to :!: :mrgreen:

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: francek »

@Bigu- U nas nie ma terenu. To taka malutka popierdółka wkoło komina jest :) Ze dwa dołki, jedna koleina, kawałek poligonu i żwirownia. Twoja Toyota na 1000% by ją ukończyła w 5 godzin zapewne - oczywiście bez usterek :mrgreen: Co rokrocznie zresztą jest powtarzane przez szereg pojazdów. W ogóle to taka wujowa impreza, która bardzo nachalnie reklamowana gromadzi z piętnascie załóg z czego dziesięć to rodzina :) A chłopaki z Ładogi byli tam przez przypadek i po pijanemu. Generalnie bowiem wybrali się do Polski celem zakupów HDJ-ów, które jako jedyne wspaniale im się spisują w terenie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: BigU »

francek pisze:@Bigu- U nas nie ma terenu. To taka malutka popierdółka wkoło komina jest :) Ze dwa dołki, jedna koleina, kawałek poligonu i żwirownia. Twoja Toyota na 1000% by ją ukończyła w 5 godzin zapewne - oczywiście bez usterek :mrgreen: Co rokrocznie zresztą jest powtarzane przez szereg pojazdów. W ogóle to taka wujowa impreza, która bardzo nachalnie reklamowana gromadzi z piętnascie załóg z czego dziesięć to rodzina :) A chłopaki z Ładogi byli tam przez przypadek i po pijanemu. Generalnie bowiem wybrali się do Polski celem zakupów HDJ-ów, które jako jedyne wspaniale im się spisują w terenie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ok , ale nie przeklina u nas w garażu HDJ to to samo co K... MAC :mrgreen:

Moja jaka moja :lol: :lol: ja nie śmigam starymi modelami :wink: a ta moja niby ! to na Dakar jedzie tylko zmienią opony :lol: :lol:

a wracając to Ladogi to ten trawnik też lubię :wink: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2012, 22:57 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link do YT.

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: francek »

A no chyba, że na Dakar :)
3mam kciuki bo im więcej tam naszych tym lepiej :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: Kames »

na Dakar to Darek mówi ze jedzie auto , same :!: to sie nazywa znalesc jelenia zbudowac i kopa zapalic ej co za swiat

talu
Posty: 89
Rejestracja: 05 cze 2010, 11:15
Auto: 4 runner
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: talu »

A tak fajnie się oglądało :D

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: BigU »

kames76 pisze:na Dakar to Darek mówi ze jedzie auto , same :!: to sie nazywa znalesc jelenia zbudowac i kopa zapalic ej co za swiat
nie kuzynie nie tak było :lol: do tej pory to sam się nasłuchałem takich ciekawych rzeczy że hej! nawet dowiedziałem się ze nie ja budowałem "lc 150 Bigu" (bo to jest w dowodzie rejestracyjnym) 8) . No nic, ludzie bajki mówią a mi się to podoba :D historia się tworzy i to nie jest jej koniec :mrgreen: ciekawe co za chwilę wymyślą ludziska a dam nowy temat :wink:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: BigU »

tym żelazem na Ladogę można spokojnie pojechać i bez ciśnienia :D i ta muza, normalnie jak bym tam był :D
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2012, 22:55 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link do YT.

Awatar użytkownika
rudydh
Posty: 84
Rejestracja: 13 maja 2010, 17:58
Auto: HDJ80, FZJ80, klasyk HJ60
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: rudydh »


lepiej niech wam big zrobi na Dakar takie cuś przynajmniej się nie zakopiecie po dach....................................
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2012, 22:53 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link do YT.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Ladoga Trophy 2010 - impreza nie lekka

Post autor: czobi »

francek pisze: Tobie Czobi w szczególności- internetowe rajdy to naprawdę jest to :!: :mrgreen:
Panie Ładny NIE wspominalem ze dokonywalem w osobie swojej jakis heroicznych czynow- lecz ze znam pol zycia takich co ich dokonywali tam qrrra wlasnie, panimajesz roznice. przynajmniej znam to z miliona opowiesci, filmow i zdjec z pierwszej reki a tu odbywa sie bardzo powazny duskurs .. wszystkich tych ktorzy tam walsnie nie byli.
zostane mocno przy swoim zdaniu ze imprezy u misia sa nie letkie.ende.

ODPOWIEDZ