DAKAR 2015

Polskie i zagraniczne.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
zombi
Posty: 704
Rejestracja: 17 mar 2014, 20:48
Auto: kzj95

Re: DAKAR 2015

Post autor: zombi »

endurance pisze:Pierwszy Polak PIERWSZY raz
RAFAŁ SONIK WYGRAŁ DAKAR

niesamowicie ucieszony
wojciech endurance
www.polkasteam.pl
Nie wątpliwie to wielki sukces Sonika, również dla całego kraju powód do dumy.
Dlatego mnie dobija jak w radiu słyszę skrót wiadomości " Hołowczyc na podium, oh, ah", a o Soniku ani słowa :shock:

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: DAKAR 2015

Post autor: proto »

proto pisze:
endurance pisze:kto wygra?
Nasser 8)
I wszystko jasne 8)

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: DAKAR 2015

Post autor: jezus »

Ja tylko w Sonika trafiłem.... :mrgreen:
DeRooy trochę mnie rozczarował w tym roku. :evil:
Tegoroczny Dakar pokazał że jest zajebista potencja w terenie na jakim się odbywa i raczej powinni iść w stronę podkręcenia śruby niż złagodzenia. Same czasy między zawodnikami liczone są już minutach lub godzinach a nie jak na kilku ostatnich Dakarach w sekundach. 8)

Peugeoty jeszcze pokażą na co je stać.....zwłaszcza jak org rajdu pod nie za rok trasę ułoży...a już petarda była by gdyby zaciągnęli Saudyjczyka do zespołu..... :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: DAKAR 2015

Post autor: kylon »

zombi pisze:Nie wątpliwie to wielki sukces Sonika, również dla całego kraju powód do dumy.
Dlatego mnie dobija jak w radiu słyszę skrót wiadomości " Hołowczyc na podium, oh, ah", a o Soniku ani słowa :shock:
To polityka sponsorska. W TV np mówili sporo o Soniku a nic o Hołku. W TVN to Sonik był na żółtym pasku.
Dla mnie na przykład największym przegranym tego rajdu jest niestety Małysz. Nie dlatego że spaliło mu się auto. To prawdziwy pech. Lecz jego wypowiedź jak to zapłacił tyle pieniędzy a mógł umrzeć na pustyni bo helikopter mu wody nie przywiózł pokazał że nie jest tym samym skromnym sportowcem.

ODPOWIEDZ