Wspomaganie w j8

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wspomaganie w j8

Post autor: kylon »

Ta wskazana przez Drako jest po regeneracji, a regeneracje można wykonać i u nasz w kraju. Ebay jest fajny tylko duże przesyłki i tak zazwyczaj trafiają na cło.

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Wspomaganie w j8

Post autor: francek »

jezus pisze:Eeee no francek...to nie tak żle z twoim pudłem...bo niby co...że mosty reanimowałeś...co tam jeszcze prócz tych wymienionych podzespołów zostaje...klamki i popielniczka..... :mrgreen:
-układ hamulcowy, zaciski, tłoczki, przewody
-mosty 2 razy :mrgreen:
-czopy piast
-piasty
-wały
-wszystkie pompy jakie ludzkość wymysliła
-elektrykę
-sprzęgło
-przeguby z 8 razy
-jeba..y silniczek od blokad
-trochę blacharki
-chłodnicę
-te wszystkie gumy, gumki i gumeczki pod spodem
-układ wydechowy ( przede mną jeszcze :roll: )

Części eksploatacyjnych typu rozrząd, szczęki, klocki, filtry oczywiście nie liczę

A poza tym w sumie na 3 lata użytkowania tylko raz nie wróciłem na czas do domu :mrgreen:
więc może rzeczywiście przesadzam :?: :mrgreen:
Pooglądasz sobie na OP- chyba, że do tego czasu znowu się zj...ie
Co nie jest wykluczone :mrgreen:
Wszak to legenda- HDJ 80 :mrgreen:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Wspomaganie w j8

Post autor: konus »

francek. twoją listę zrobiłem jako pakiet startowy i od 2 lat i 30000km tylko w terenie poszły mi dwa przeguby kilka bezpieczników i morze żarówek. Tak że myślę że ten typ tak ma i masz całkiem sprawne auto :mrgreen: No i najważniejsze że nie przesadzasz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Wspomaganie w j8

Post autor: francek »

No to jest w takim razie słabe auto ponieważ w Parchu nie trzeba robić takiego pakietu startowego :| . Mówię rzecz jasna o 4.2 bo 2.8 to na dzień dobry remoncik silnika po calaku, żeby miec ze 2 latka spokoju :mrgreen:

Słabe to pocieszenie dla mojej kieszeni :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Wspomaganie w j8

Post autor: konus »

A ktoś Ci wcześniej mówił że będzie tanio? :mrgreen: Przecie to toyota.

Mi tylko powiedzieli że dostęp do części będzie tam gdzie się coś popsuje. To w zasadzie mi wystarczyło i jak na razie o dziwo się sprawdziło.

Tego parcha 4,2 to sobie tak można kupić normalnie? Pytam serio. To jest TD ma wypas jak 80 czy to coś kombinowanego?

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Wspomaganie w j8

Post autor: francek »

Ja akurat mam wolnossący. I sobie chwalę. To ma być autko wyprawowe i nie muszę nim pędzić 150 km/h. Chociaż 140 km/h idzie swobodnie. Pali jednak troszkę więcej niż HDJ-tka tak ze 2 litry na setkę coś ok 14. Na razie mnie nie zawiódł w przeciwieństwie do świeżego y61, w którym własnie kończę remont silnika :roll: :roll: :mrgreen:
Kupić można po przekładce i w zasadzie tylko po niej. Inaczej cena jest kosmiczna.
Jest teraz taki jeden 4.2 tdi w automacie Y61 z 1999 roku i gdybym sprzedał HDJ-ta.................... :mrgreen:
ciiii.......... bo jeszcze stara to przeczyta :mrgreen:

Ja od dawna powtarzałem sparzyć dół Parcha z górą Toyoty :mrgreen:
Ale by była wyprawówka :!:

ODPOWIEDZ