Lexus Vin szyby

Moderator: luk4s7

comek
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2016, 07:39
Auto: HDJ 80
Kontakt:

Lexus Vin szyby

Post autor: comek »

Jako że to mój drugi post to na wstępie jeszcze raz się przywitam : Dzień dobry, jestem tu nowy i od razu mam pytanie :)

Jestem aktualnie w trakcie odbudowy 80 i ze wszystkich puzzli najbardziej pasowały mi szyby od lexusa. W sensie że najbardziej pasowały mi do wizji artystycznej. Są one fabrycznie przyciemnione i dają efekt jakby lustra. Problem jest taki że mam komplet na bagażnik i lewe tylne drzwi a na prawe już nie. I teraz się pojawia seria pytań.

Czy wszystkie szyby do Lexusa były takie same czy wychodziły różne przyciemnienia ? (wg VIN moja toyka 80 miała zielone)

Czy ktoś gdzieś widział /ma / sprzeda prawe tylne drzwi lub same szyby do LX450? (oj ja naiwny :mrgreen: )

Czy ktoś mógłby użyczyć mi VIN Lexusa z przyciemnianymi szybami? (pan w ASO powiedział że inaczej się nie da) Albo bez podawania mi VINu po prostu spytać o nr części w ASO

Lub zobaczyć czy numery , które znalazłem są poprawne:
68103 68113-60080 szyba prawa duza (gray) podbno zamieniona na 68113-60130
68123 68123-60090 szyba mała

Z góry dziękuje za wszelką okazaną pomoc, pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: Lexus Vin szyby

Post autor: LEX »

Wszystkie modele LX450 miały przyciemnione szyby właśnie w jakiśtam specjalny sposób, inny niż w przypadku LC. Ze środka dużo widać i nie jest ciemno, ale z zewnątrz prawie nic. Dodatkowo jest to też jakaś warstwa chroniąca przed nagrzewaniem. Kolor tylko brązowy.

Modele FZJ80 miały przyciemnianie w kolorze zielonym.

Pomogę w tej sprawie ale dopiero jutro, bo nie mam dowodu przy sobie.

comek
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2016, 07:39
Auto: HDJ 80
Kontakt:

Re: Lexus Vin szyby

Post autor: comek »

Super! Przyznam się że po przeczytaniu opisu twoich przeróbek i oglądnięciu zdjęć, bardzo na Ciebie liczyłem :D

Jabar
Posty: 106
Rejestracja: 28 kwie 2011, 09:38
Auto: FZJ80
Kontakt:

Re: Lexus Vin szyby

Post autor: Jabar »

Sprawdzales na toyotamarket.ru ?

comek
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2016, 07:39
Auto: HDJ 80
Kontakt:

Re: Lexus Vin szyby

Post autor: comek »

Numery brałem stąd : http://japancars.ru/index.php?route=catalog/toyota" onclick="window.open(this.href);return false;. Ale wolałbym zweryfikować zanim zamówię.

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: Lexus Vin szyby

Post autor: LEX »

Wiadomość poszła....

comek
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2016, 07:39
Auto: HDJ 80
Kontakt:

Re: Lexus Vin szyby

Post autor: comek »

Dzięki wielkie! Mam teraz czym walczyć!
aczkolwiek ASO usilnie mi tłumaczy że szyby są nieosiągalne...

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Lexus Vin szyby

Post autor: kylon »

Może tak być. Wiele części do J8 nie jest już produkowanych. Jestem w trakcie odbudowy kilku J8 i czasem zdobycie części graniczy z cudem. I tak np brązowe szyby też nie są już produkowane.

ODPOWIEDZ