pompa DENSO - HELP

Moderator: luk4s7

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: pompa DENSO - HELP

Post autor: Gałka »

czy Denso coś popieprzyło z tym modelem ? , czy jest tak skomplikowany, że nie można go ustawić? A może wysmażyć jakieś pisemko do Japońców? przecież to nie jeden przypadek.
Niech zabiorą autoryzację Mabi albo ich porządnie przeszkolą ! :evil:

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 329
Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:06
Auto: były HDJ80,HDJ100, Previa4x4, teraz Tundra 5.7v8
Kontakt:

Re: pompa DENSO - HELP

Post autor: Krzysztof »

Nie ma problemu jestem jak najbardziej za. Mabi swoim brakiem fachowości przynosi ujme Toyocie, Mazdzie ... Z mojej strony jak w końcu ktoś naprawi moją pompe to będę się starał o zwrot kasy za poprzednie pseudo naprawy i regulacje . :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 329
Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:06
Auto: były HDJ80,HDJ100, Previa4x4, teraz Tundra 5.7v8
Kontakt:

Re: pompa DENSO - HELP

Post autor: Krzysztof »

UFFF ..... wkoncu mam naprawione. 3 miechy bez auta przeszło 6 koła w dupie za pompe+ diagnostyke silnika+ pare części, pierdół z serwisu i końcówki wtrysków. Wkońcu psłuchali i naprawili (ustawili)przestawiacz kąta wtrysku i Toyka gada ok. Dzwoniłem do Mabi odnośni zwrotu kasy za nieudane naprawy, mają wtorek dać odpowieć bo ponoć wtedy będzie szefostwo ano zobaczymy....

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: pompa DENSO - HELP

Post autor: Gałka »

Gratulacje. Zapisz namiar na ten warsztat. Będzie się opłacać jechać z drugiego końca Polski !.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 329
Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:06
Auto: były HDJ80,HDJ100, Previa4x4, teraz Tundra 5.7v8
Kontakt:

Re: pompa DENSO - HELP

Post autor: Krzysztof »

Dzięki. Warsztat to Alwi bosch tel.33 8116486 w Bielsku-Białej. Dostałem gwarancję na 5 tyś kil. albo 1rok. Nie wie czy to dużo ale dobre i to.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 329
Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:06
Auto: były HDJ80,HDJ100, Previa4x4, teraz Tundra 5.7v8
Kontakt:

Re: pompa DENSO - HELP

Post autor: Krzysztof »

Mabi oddało kase za swoją psudo regulację :shock: Jak na razie sztuka śmiga pięknie i mam nadzieję że już nic nie bedzie się srało. Jak ją kupowałem to była serwisowana w toyocie Poznań (dostałem karteczke w ASO i cieszyłem się jak dziecko) i zesrało sie prawie wszystko co było na histori serwisowania, także nie ma się co cieszyć że auto jest po ASO bo mnie to ASo kosztowało już 10 patykow żeby poprawić ich naprawy. :evil:

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: pompa DENSO - HELP

Post autor: Gałka »

No to brawo.
Ja swojej jeszcze nie założyłem bo na starej jest ok. a boję się by jakiś warsztat mi nie spartolił nowej :(

ODPOWIEDZ