skad ten zderzak?

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

skad ten zderzak?

Post autor: stopa »

Witam

Czy ktos moze wie skad wziac taki zderzak jak na http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=lsapojhkutli#" onclick="window.open(this.href);return false; Co jakis czas widuje podobne na fotach LJotow, KZJotow czy nawet Defow a wlasnie taki na HZJota by mi sie przydal... :)

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: skad ten zderzak?

Post autor: Kames »

Takimi zderzakami diluje firma wranglery .pl ale czy mają do tojek :?: zawsze mozna pomierzyc i pozmieniac mocowania
http://www.wranglery.pl/sklep/index.php?cPath=76

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: skad ten zderzak?

Post autor: kylon »

Robi to jakaś firma w Polsce. Niestety wytrzymałość mega marna. Proste oparcie się rurą o glebę czyli pajdę błota powoduje jej wygięcie - przynajmniej ze dwa lata temu było głośno o tym na Defenderach.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: skad ten zderzak?

Post autor: hashid »

Chyba pozostaje wyspawanie u kogoś kto ma pojęcie do czego ma służyć. Profesor z forum ma coś w ten deseń w Bjce70, może podpowie. U niego zgrabnie wygląda.

Awatar użytkownika
Gladzio
Posty: 417
Rejestracja: 21 sie 2009, 12:14
Auto: Kiedy? by? LJ70 2LT 1992 r.
Kontakt:

Re: skad ten zderzak?

Post autor: Gladzio »

Tu masz - produkcja Up sygnowane More4x4:
http://www.more4x4.pl/zderzaki-up-detale/324.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bardzo fajnie wygląda - z tego co się orientowałem cena jak zwykle przy takich produktach - kosmos.
Możesz spokojnie zrobić podobny tam gdzie ja robiłem swój a napewno zapłacił z połowę tego co oni sobie krzyczą...
A swój robiłem tu: http://www.tigspaw.com.pl

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

Re: skad ten zderzak?

Post autor: stopa »

Moze i robia to gdzies w Polsce ale w necie jest sporo fot z europy zachodniej... UP w ofercie na 100% nie ma takiego zderzaka - chyba ze robia to wylacznie dla more4x4. Niedawno bylem u nich w magazynie - nic nawet zblizonego nie widzialem. LJ i KZJ to ma kawal "wolnej" ramy pod zderzak i wyciagarke i nieco inna "filozofie" montazu. Wolalbym kupic gotowca i sie kolejny raz nie meczyc... no chyba ze rzeczywiscie jakies chore pieniadze ma kosztowac :?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: skad ten zderzak?

Post autor: kylon »

Tamten zderzak Adama to chyba ich własny twór na podobieństwo zachodniego. Zaś ten robiony w Polsce jest ponoć właśnie robiony na zachód. Tak się chwalił tym producent. Nie pamiętam skąd był ale albo Pomorze albo Mrągowo. Firma nie związana z 4x4 tylko mająca odpowiednie maszyny.

kemping
Posty: 210
Rejestracja: 15 kwie 2010, 21:17
Auto: land cruiser lj 70
Kontakt:

Re: skad ten zderzak?

Post autor: kemping »

hashid pisze:Chyba pozostaje wyspawanie u kogoś kto ma pojęcie do czego ma służyć. Profesor z forum ma coś w ten deseń w Bjce70, może podpowie. U niego zgrabnie wygląda.


witam Hashid o ile wiem Profesor nie ma bj tylko lj :D i nie ma tylko miał :mrgreen: teraz ja jestem szczęśliwym posiadaczem i to już od dawna (chyba listopad 2009) pzdr

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: skad ten zderzak?

Post autor: hashid »

kemping pisze:
hashid pisze:Chyba pozostaje wyspawanie u kogoś kto ma pojęcie do czego ma służyć. Profesor z forum ma coś w ten deseń w Bjce70, może podpowie. U niego zgrabnie wygląda.


witam Hashid o ile wiem Profesor nie ma bj tylko lj :D i nie ma tylko miał :mrgreen: teraz ja jestem szczęśliwym posiadaczem i to już od dawna (chyba listopad 2009) pzdr
jak biała z pompowanymi miechami na mostach i sprytną klapką w drzwiach na wyciągarkę z tyłu to na pewno masz rację.

kemping
Posty: 210
Rejestracja: 15 kwie 2010, 21:17
Auto: land cruiser lj 70
Kontakt:

Re: skad ten zderzak?

Post autor: kemping »

hashid pisze:
kemping pisze:
hashid pisze:Chyba pozostaje wyspawanie u kogoś kto ma pojęcie do czego ma służyć. Profesor z forum ma coś w ten deseń w Bjce70, może podpowie. U niego zgrabnie wygląda.


witam Hashid o ile wiem Profesor nie ma bj tylko lj :D i nie ma tylko miał :mrgreen: teraz ja jestem szczęśliwym posiadaczem i to już od dawna (chyba listopad 2009) pzdr
jak biała z pompowanymi miechami na mostach i sprytną klapką w drzwiach na wyciągarkę z tyłu to na pewno masz rację.

kemping
Posty: 210
Rejestracja: 15 kwie 2010, 21:17
Auto: land cruiser lj 70
Kontakt:

Re: skad ten zderzak?

Post autor: kemping »

post mi się sam wysłał była biała ale o reszcie nic nie wiem

ODPOWIEDZ