Nowy Land Cruiser seria 70

Moderator: luk4s7

Mod

Re: Nowy Land Cruiser seria 70

Post autor: Mod »

Gene - trochę Cię znam :-) i chyba jednak używana 120 lub 90. Kup używkę, dodaj kilka gratów i jazda. Będzie Pan zadowolony. FJ to super fun car, a Ty musisz jeszcze rodzinkę powozić. Nie zmieniaj auta z Pajero Sport (czyli pickup z szybami) na coś mniejszego. Rozmiar w tym przypadku się liczy i lepiej mieć większego ... Land Cruisera. :mrgreen:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Nowy Land Cruiser seria 70

Post autor: czobi »

pytasz to znaczy ze skonczysz na 120 :wink:
hzj wymaga swiadomosci posiadania sprzeta i nie pytansku
pozfrka

Awatar użytkownika
rico69
Posty: 233
Rejestracja: 11 lut 2008, 09:56
Kontakt:

Re: Nowy Land Cruiser seria 70

Post autor: rico69 »

Ja jak zobaczyłem hzj76 to też tak jak Gene byłem prawie pewien że to auto dla mnie.
Teraz trochę ochłonąłem i sprawa się trochę wyklarowała.
Mimo że mam osobówkę i nie używał bym hzj76 na codzień to i tak doszedłem do wniosku że użytkowanie takego auta było by dla mnie trochę męczące.
Nie jeżdzę w terenie gdzieś blisko, czy to wypad zagraniczny czy impreza w Polsce zawsze wiąże się z dojazdem kilkaset kilometrów po asfalcie. Słabo to widzę w Polskich warunkach drogowych dojechać na imprezę na drugi koniec polski w kilka godzin tym autem. Raczej jest to samochód dla ludzi który nie mają pośpiechu, a nie dojechć w piątek po południu i wrócić w niedzielę wieczorem.Używam terenówki czasem do wypadu na narty 200 km w jedną stronę do Czech na jeden dzień, j95 nie ma kompleksów jak znajomi jadą osobówkami, a ja LandCruiserem, bez problemu dotrzymuje im kroku na trasie, dla hzj76 sądzę że by był problem nie do przejścia.
Podsumowując radzę jeszcze raz przemyśleć na spokojnie, autko jest super, ale nie dla każdego, przynajmniej nie dla mnie, jeszcze nie teraz.
Także polecam 120 lub 90 uzbrojoną w osłony aluminiowe i AT'eki - auto prawie do wszystkiego.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2009, 11:35 przez rico69, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bekon
Posty: 336
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:06
Auto: FJ CRUISER 4,0
Kontakt:

Re: Nowy Land Cruiser seria 70

Post autor: Bekon »

Jak chcialbys dowiedziec sie czegos wiecej o FJ to daj znac. Troche czytalem na temat tego auta :mrgreen:

ODPOWIEDZ