Przednie zawieszenie w 40-tce

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
muzyczka
Posty: 153
Rejestracja: 18 cze 2007, 11:02
Auto: Toyota BJ40, HDJ80

Przednie zawieszenie w 40-tce

Post autor: muzyczka »

Czy u Was w waszych 40-tkach, w mocowaniu resorów do przedniego mostu występują takie "uszy" (tzw: U-bolts) jak na załączonej fotografii ? Jestem pewien że tak.

Pytanie czy wszystkie są jednakowej długości, a może jeden jest dłuższy od pozostałych ze względu na podwyższenie jakie jest na wierzchu obudowy mostu. Ja mam 40-tkę z 79 roku i na zdjęciu jest mój zestaw "uszu". Katalog Ironman'a twierdzi, że wszystkie cztery powinny być jednakowej długości.
Załączniki
u-bolts (Large).jpg
(120,65 KiB) Pobrany 258 razy

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Przednie zawieszenie w 40-tce

Post autor: konus »

Tak jak masz jest ok. Trial master też tak ma.

Awatar użytkownika
mopar
Klubowicz
Posty: 974
Rejestracja: 31 gru 2007, 02:24
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: Przednie zawieszenie w 40-tce

Post autor: mopar »

muzyczka pisze:Czy u Was w waszych 40-tkach, w mocowaniu resorów do przedniego mostu występują takie "uszy" (tzw: U-bolts) jak na załączonej fotografii ? Jestem pewien że tak.

Pytanie czy wszystkie są jednakowej długości, a może jeden jest dłuższy od pozostałych ze względu na podwyższenie jakie jest na wierzchu obudowy mostu. Ja mam 40-tkę z 79 roku i na zdjęciu jest mój zestaw "uszu". Katalog Ironman'a twierdzi, że wszystkie cztery powinny być jednakowej długości.
dobinnsons tez sprzedaje 4 jednakowe :shock: montujac zawieszenie w 40 emsiego musialem wykozystac wlasnie ten jeden oryginalny

//edit by fobos

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Przednie zawieszenie w 40-tce

Post autor: konus »

lol.

Ciekawe co na ten temat ome.

ODPOWIEDZ