TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

A czemu pytasz o cenę noclegu? W hotelu są ceny hotelowe a za namiot nic nie płacisz.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: hashid »

piter69A pisze:Z racji bliższej lokalizacji tegorocznego Campa planujemy pojawić się klubowo, tj. MUTT-Gliwice w sile ok. 10 Toyek (J4, J6, J7, J8, J9, J10). :mrgreen:
Jest szansa na jakiś większy kawałek placu na wspólne obozowisko??
Nie wiem konkretnie komu ale dziękuję za dobry PR w Toyocie Zabrze/Gliwice - szacunek, fajnych macie partnerów. Pan Dominik bardzo mnie ujął w kilu zdaniach, no no. Teraz to już musicie przyjechać :wink: .

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2513
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kpeugeot »

Ja proponuję zrobić podział seriami na placu :)

ale i tak wyjdzie jak zawsze czyli kto gdzie woli

ps. jak by lj78 i inne długaski chciały to można by gdzieś się obok siebie porozbijać - wiem że Franc planuje swoją przybyć ja tez :)

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: francek »

Konrad, Mariusz - stanąć koło Was to będzie dla mnie zaszczyt i w końcu Toyotką :D

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: MariuszS »

Zatem, ku większemu ukontentowaniu Waszmościów, samowar znamienity szykuję, i w sercu owego taboru go postawię.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

No i 80 załóg na półtora miesiąca przed imprezą. Tego jeszcze nie było. Jutro wrzucę kolejnego Partnera naszego Zlotu. Niebawem z Hashidem udajemy się ponownie na miejsce porobić Wam nowe fotki i dopiąć ustalenia. Jest bardzo fajna atrakcja w okolicy, którą chcemy włączyć w program Campa.

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: endurance »

Nie wiem o jakiej atrakcji myślicie, ale ja już zebrałem info o poniższych punktach
1. Groty Nagórzyckie - http://www.groty.skansenpilicy.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
2. Skansen Taboru Kolejowego w Karsznicach - http://pl.wikipedia.org/wiki/Skansen_Ta ... arsznicach" onclick="window.open(this.href);return false;
3. Bunkier - schron kolejowy Jeleń - http://www.klubpodroznikow.com/relacje/ ... jowy-jelen" onclick="window.open(this.href);return false;
4. Kolejowa wieża ciśnień - we wsi Kowalew na stacji Pleszew - http://www.polskaniezwykla.pl/web/place ... snien.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Polskie też chwali
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3395
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: luk4s7 »

kylon pisze:No i 80 załóg na półtora miesiąca przed imprezą. Tego jeszcze nie było.
To UĆ przyciąga! :mrgreen:
Załączniki
UĆ!
UĆ!

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

To bardzo miłe. TLC Camp zmienia miejsce ale nie zmienia stałych Partnerów. Podobnie jak w zeszłym roku Nadleśnictwo Bolesławiec wspiera Naszą imprezę. W tym roku jeszcze mocniej - Dziękujemy. Dzięki takim Partnerom impreza obfitować będzie w kolejne atrakcje. To że jeździmy samochodami nie oznacza że nie lubimy przyrody. Lubimy i to bardzo!. Dla dzieciaków zostanie przygotowana na Campie prelekcja z wiedzy o lesie.

http://www.boleslawiec.wroclaw.lasy.gov.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Nie mogło zabraknąć wśród Partnerów Schroniska na Bereśniku. Kto był ten wie, że jest tam cudownie. No i ten widok z okna na Tatry. W tym roku Bereśnik ufundował dla uczestników TLC Camp dwa dwuosobowe pobyty na weekend ;-) - Dziękujemy.

Obrazek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Rozpoczynamy kolejny etap prezentacji Naszych Partnerów. Tym razem zagraniczne firmy prosto z Australii. Jedną z nich jak co roku jest Terrain Tamer. Do wygrania będą amortyzatory nowej generacji z regulacją ProShock MonoTube, akcesoria Terrain Tamera oraz wiele drobiazgów. Dodatkowo dzięki nim będziemy mogli zapakować wszelkie Campowe materiały w torby papierowe. Charakterystyczne granatowe czapeczki z kolorowym logiem to też nie rzadki widok na Campie.

www.tlc-camp.pl
www.terraintamer.com

Obrazek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Nasz Partner Medialny Classic Auto zamieścił w najnowszym numerze info o Campie. Zachęcam do zakupu. W środku artykuł o nowym Land Cruiserze J150 i ciekawa historia polskiego Visa.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: hashid »

Stajnia Łagiewniki :mrgreen: - to będzie Camp pełen zadumy religijnej i głębokich mistycznych przeżyć, alleluja. :wink:

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Norick »

Fajna zajawka, a czy nie powinno być czasem "Gajewniki" ? :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Pomylili się :cry: ale strona jest itp.

ODPOWIEDZ