Jaka FELGA do LC 120 NA ZAPAS??

Moderator: luk4s7

didgeman
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:04
Auto: w trakcie zakup?w
Kontakt:

Jaka FELGA do LC 120 NA ZAPAS??

Post autor: didgeman »

Ok sytuacja jest taka zapas mi szlak trafił i szybko potrzebuję opnki + felgi i teraz pytanie

1.Czy szukać po necie oryginału czy np dokupić na zapas np. DOTZ DAKAR (stalowe one w końcu czy aluminiowe bo 2 opisy widzę w sklepach ) i potem na zimę pozostałe 4 dakarki a przy okazji dokupić jeden oryginał kiedyś tam ? CZy ktoś może się wypowiedzieć w kwestii jakości DOTZ DAKAR ? Hamady nowe też ładne ale juz pod 1000 za sztukę :)
Dotz dakar cenę mają w okolicach 350 zł w rozmiarze 7x17 6x139,7 to chyba nie tak źle ale czy warto http://allegro.pl/felgi-suv-offroad-dot ... 94897.html aluminium czy stal bo już zgłupiałem

2. Jak nadejdzie potrzeba użycia zapasu to czy nie lepiej jednak mieć 5te kółeczko identyczne jak pozostałe ? Czyli może jednak szukać najpierw oryginału a potem pomyśleć o nowej piątce na zmianę

Jaka waszym zdaniem felga robi dobrze :) 50/50 teren/asfalt konkretne modele ?

Peace

finger
Posty: 916
Rejestracja: 03 maja 2011, 00:02
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: Jakie FELGI do LC 120

Post autor: finger »

stary nie jestem off roadowcem od pokolen ale jako zupelny laik to wydaje mi sie, ze felga robi tak samo dobrze w terenie jak i na asfalcie ;-)

didgeman
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:04
Auto: w trakcie zakup?w
Kontakt:

Re: Jakie FELGI do LC 120

Post autor: didgeman »

Może źle sprecyzowałem :) oczywiście że każda"robi" dobrze ale są te bardziej trwałe wytrzymałe i te już mniej .
Stąd pytanie co zamiast oryginału ? którą firmę wybrać jaki model ?

ODPOWIEDZ