Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
BOCIAN
Posty: 355
Rejestracja: 23 maja 2013, 15:12
Auto: HDJ100 1HD-FTE
by?o: 7xLR Discovery, Vitara, Samurai, YJ, LO40
Kontakt:

Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: BOCIAN »

http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105404, ... rects=true" onclick="window.open(this.href);return false;

Cytuję: "- Niestety, toyoty land cruiser i hilux praktycznie stały się prawie częścią marki ISIL (Państwo Islamskie Iraku i Lewantu). (...) Nie wydaje mi się, żeby producent chciał czerpać z tego zyski, ale zwrócono im na to uwagę i powinni robić więcej, aby ograniczyć dostęp ISIL do ich produktów - mówił w wywiadzie dla telewizji ABC News były ambasador USA przy ONZ Mark Wallace. Obecnie jest on szefem Projektu przeciwko Ekstremizmowi (Counter Extremism Project), który tropi i ujawnia sieci finansowe terrorystów."

A co WY o tym myślicie? :evil: :twisted:

Awatar użytkownika
oskar
Posty: 437
Rejestracja: 06 lut 2010, 16:33
Auto: KDJ95'02
Kontakt:

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: oskar »

Myślę, że wystawię swoją TLC na jakimś arabskim allegro :mrgreen:
Dla mnie to śmieszna akcja, niech US and A tłumaczy się z transferu broni czy szkoleń...

Awatar użytkownika
piter69A
Posty: 612
Rejestracja: 30 sty 2009, 14:48
Auto: HZJ-73, HDJ-100, 2xGAZ69
Kontakt:

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: piter69A »

Mój sąsiad ostatnio sprzedał KZJ95.
Przyjechał pan, niewiele oglądał, wyciągnął plik banknotów i zabrał Toykę do Donbasu...

Awatar użytkownika
BOCIAN
Posty: 355
Rejestracja: 23 maja 2013, 15:12
Auto: HDJ100 1HD-FTE
by?o: 7xLR Discovery, Vitara, Samurai, YJ, LO40
Kontakt:

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: BOCIAN »

piter69A pisze:Mój sąsiad ostatnio sprzedał KZJ95.
Przyjechał pan, niewiele oglądał, wyciągnął plik banknotów i zabrał Toykę do Donbasu...
Niech sąsiad jaknajszybciej zgłosi sprzedaż w Urzędzie Komunikacji, jeśli już tego nie zrobił.
To auto na 100% jeździ tam na polskich tablicach, później zdarza się, że takie auta są przedmiotem rosyjskiej propagandy (przykład Pajero znany z TV)

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 329
Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:06
Auto: były HDJ80,HDJ100, Previa4x4, teraz Tundra 5.7v8
Kontakt:

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: Krzysztof »

Mój brat niedawno sprzedał na Ukrainę odrobioną Terankę I. Ponoć szukają aut do 10 tyś na chodzie I ciągną to na wschód Ukrainy.

Awatar użytkownika
waldek_BB
Klubowicz
Posty: 506
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:57
Auto: było: KZJ95
było: GV II 1.9 DDiS
jest: SX4 4x4 ... przynajmniej się nie psuje :)
Kontakt:

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: waldek_BB »

BOCIAN pisze:
piter69A pisze:Mój sąsiad ostatnio sprzedał KZJ95.
Przyjechał pan, niewiele oglądał, wyciągnął plik banknotów i zabrał Toykę do Donbasu...
Niech sąsiad jaknajszybciej zgłosi sprzedaż w Urzędzie Komunikacji, jeśli już tego nie zrobił.
To auto na 100% jeździ tam na polskich tablicach, później zdarza się, że takie auta są przedmiotem rosyjskiej propagandy (przykład Pajero znany z TV)
to że wygłosi w urzędzie komunikacji nie znaczy że to auto zejdzie z jego stanu, zejdzie dopiero jak we właściwym kraju zostanie zarejestrowane - wiem bo sam sprzedałem swoją avkę do murzynów i cała ta ścieżkę wyjaśniła mi szefowa wydziału komunikacji w bielsku :)

Awatar użytkownika
BOCIAN
Posty: 355
Rejestracja: 23 maja 2013, 15:12
Auto: HDJ100 1HD-FTE
by?o: 7xLR Discovery, Vitara, Samurai, YJ, LO40
Kontakt:

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: BOCIAN »

Waldek - masz rację, ale wg prawa umowę zgłosiłeś i nie odpowiadasz za czyny i zdarzenia.

Awatar użytkownika
waldek_BB
Klubowicz
Posty: 506
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:57
Auto: było: KZJ95
było: GV II 1.9 DDiS
jest: SX4 4x4 ... przynajmniej się nie psuje :)
Kontakt:

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: waldek_BB »

tak tak wg prawa to okej :) ale jakakolwiek jednostka sprawdzi najpierw kto jest właścicielem takich tablic (życie :D ) a dopiero odemnie się dowiedzą że go sprzedałem i wyrejestrowałem :D trzeba się liczyć że kiedyś mogą nas odwiedzić smutni panowie z pytaniem o to auto i tylko od stopnia zagrożenia jakie "nasze" auto przyniosło zależy czy zapyta ładnie nasz dzielnicowy stojąc za płotem czy jakieś czarne ninidże o 3 rano w sypialni :D

Awatar użytkownika
zombi
Posty: 704
Rejestracja: 17 mar 2014, 20:48
Auto: kzj95

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: zombi »

Waldek_BB idąc tym tropem, nie należy sprzedawać auta tylko go złomować. Bo nie daj Boże jakiś polak nie zgłosi zakupionego auta i postanowi wysadzić sejm (prawdopodobieństwo rośnie, a przecież już mieliśmy jednego takiego szaleńca). A za takie coś to i 2:30 mogą wpaść czarne ludziki do sypialni.

Awatar użytkownika
waldek_BB
Klubowicz
Posty: 506
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:57
Auto: było: KZJ95
było: GV II 1.9 DDiS
jest: SX4 4x4 ... przynajmniej się nie psuje :)
Kontakt:

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: waldek_BB »

zombi, wiesz w jaki kraju żyjemy, takie sytuacja wcale nie jest nierealna (wiem ze swojej branży kogo bym ścigał - przynajmniej na początku)

ps. ale mam nadzieję że niewiesz i żyjesz w błogiej nieświadomości której Ci uczciwie zazdroszczę :-)

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: Norick »

BOCIAN pisze: A co WY o tym myślicie? :evil: :twisted:
Ten świat kretynieje...spóźnili się o parę dobrych lat ze swoimi fochami.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_toyot" onclick="window.open(this.href);return false;
Można dopierniczać sie do IZMashu że bojownicy używają jakichś klonów KbkAK ...najczęsciej chińskiej produkcji ( choć polskie są wyjątkowo cenione za jakość) Toyota powinna być dumna że jej produkty zyskały uznanie na wszystkich kontynentach ( i wielu konfliktach). Ja tam jestem dumny że widziałem na zdjęciach z Iraku T-55 polskiej produkcji. Czy Bumar-Łabędy powinien się wstydzić? Widziałem u czechów na ich Land-Roverach, na obrotnicach wyroby Hipolita Cegielskiego i też przyznam że zrobiło mi się miło.
Przypomina mi się ostatnia akcja na portalach dotycząca braku plastrów dla czarnoskórych mieszkańców tego globu. A przecież można użyć przezroczystych, tylko że mają biały opatrunek-a to może być utrudnienie.
Jak głosi piosenka "Projektu Przyjaciele"..
"Twoje ręce jak w piosence, czarne są od krwi murzynów" :mrgreen:
"Jak żyć..." skoro takie problemy potrafią zdominować wiadomości?

Awatar użytkownika
zombi
Posty: 704
Rejestracja: 17 mar 2014, 20:48
Auto: kzj95

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: zombi »

waldek_BB pisze:ps. ale mam nadzieję że niewiesz i żyjesz w błogiej nieświadomości której Ci uczciwie zazdroszczę :-)
Mam świadomość, ale tez wiem, że wszech obecne zagrożenia nie mogą determinować wszystkich poczynań w życiu. Życie to jest swoiste zarządzanie ryzykiem. I tego uczyli mnie od początku - gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała, ale gdyby nie skakała to by nudne życie miała.

Edit1
Waldek_BB, a wiesz jakie zagrożenia, w tym prawne, wiążą się z użytkowaniem komputera i smartfona. Aż strach się bać.

Awatar użytkownika
waldek_BB
Klubowicz
Posty: 506
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:57
Auto: było: KZJ95
było: GV II 1.9 DDiS
jest: SX4 4x4 ... przynajmniej się nie psuje :)
Kontakt:

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: waldek_BB »

zombi, mam na myśli tylko pokręconą polską administrację (którą w części znam dość dobrze bo ją reprezentuję) i tylko w tym aspekcie piszę :)

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Parada TOYOT Państwa Islamskiego

Post autor: Norick »

w nawiązaniu do kretynienia tego świata...już widzę jak w Starachowicach trzesą porami :D
http://40ton.net/wp-content/uploads/201 ... omalia.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Niewykluczone że zawartość paki czyli " kaczkobij" (Zu-23-2) to wyrób ZM Tarnów
https://www.youtube.com/watch?v=4OC38Vha2aQ" onclick="window.open(this.href);return false;
a tu w 1:06 mamy również nowszą edycję czyli "Staromana" :mrgreen:
Na filmie jest też Toyota żeby nie było :P
Stary 660 rownież cieszyły się niezłym wzięciem w tych okolicach ..ale niestety przepisy nakazujące holować wszelkie trupy do kraju a potem przekazywać je Jednostkom Gospodarki Uspołecznionej chyba nie były najszczęśliwsze :lol:

ODPOWIEDZ