KZJ 70 COBRY :)

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: Kwiatec »

Wał po wale czy Wał przez wał jego to i tak wali :mrgreen:

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: Damian »

Cobra pisze:hmn... Oj święci się znaleźli...
święci, nie święci, ale część z nas tutaj jeździła nad Wisłą 9-10 lat temu
zastanów się dlaczego dzisiaj nie jeździmy, mimo że Karczew, Otwock i Gassy to piękne tereny do niedzielnego odstresowania

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: tadeo »

Jeśli już tak się "świecimy" to przypominam, że przejazd przez rzekę, wjazd do rzeki, mycie auta przy rzece itp, jest surowo zabroniony. :)

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: Damian »

tadeo pisze:Jeśli już tak się "świecimy" to przypominam, że przejazd przez rzekę, wjazd do rzeki, mycie auta przy rzece itp, jest surowo zabroniony. :)
No tak, ale dbamy o szczelność naszych autek ;)

A tak na poważnie - mamy taką pasję, że ingerujemy w przyrodę, chcąc czy nie chcąc. My niestety wiemy doskonale, że przejazd przez las ludzi świadomych (Tread Lightly!) nie spowoduje strat i szkód dla środowiska naturalnego. Nie spowoduje też masowej emigracji bobrów, wymierania szynszyli itp katastrof.
Niestety nie wszyscy to rozumieją ("ekolodzy") i dlatego trzeba jeździć nie tylko rozważnie, ale też rozważnie wybierać miejsca, gdzie jeździmy. A "wisełka" (czyli łęgi nadwiślańskie na S od miasta) takim miejscem nie są. Wszędzie stoją tabliczki informujące o rezerwatach i parkach. Prężnie działa Przemek Pasek i jego Fundacja Ja Wisła. Jeżdżąc tam narażamy się nie tylko na mandat (do kolegi parę lat temu helikopterem wylądowali, pomóc wytargać parcha nie chcieli, za to na kolegium skierowali), ale i na pożywkę dla "ekologów".

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: tadeo »

Cóz, jeden idiota niszczący wał wystawia opinię wszystkim....
wcale się nie dziwię, że ekolodzy i leśnicy dostają szału na widok "terenówek".

Ciekawe z jaką reakcją się spotykacie, zwracając uwagę bohaterowi w panterce i patrolu, "kolego, a tasma na drzewo jest ?"
smutne to..

widzę, że wielu moich znajomych odchodzi od extremu w kierunku turystki, nie chcąc być kojarzona z paroma przypadkami chamstwa bezmyslności itp,

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: estewes »

tadeo pisze:Cóz, jeden idiota niszczący wał wystawia opinię wszystkim....
Tadeo,ostro jedziesz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: Damian »

tadeo pisze:widzę, że wielu moich znajomych odchodzi od extremu w kierunku turystki, nie chcąc być kojarzona z paroma przypadkami chamstwa bezmyslności itp,
dokładnie
a w patyki to rzadko, z grupą znajomych i na prywatny teren...
takie czasy smutne :(

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: Kwiatec »

Damian świętoszku ty jeden :mrgreen: dwulicowa bestyjo :mrgreen: prywatny teren :mrgreen:

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: tadeo »

estewes pisze:
tadeo pisze:Cóz, jeden idiota niszczący wał wystawia opinię wszystkim....
Tadeo,ostro jedziesz :mrgreen:

w Krakowie też mamy wały, :D

a i idiotow nie brakuje :):)

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: Damian »

Kwiatec pisze:Damian świętoszku ty jeden :mrgreen: dwulicowa bestyjo :mrgreen: prywatny teren :mrgreen:

a Kuklówka to co, rezerwat czy prywatny teren Wojtka? :D Albo Natura Park? Albo 900ha nieużytków na suwalszczyźnie?

Nad Wisłą i nad zaporą nie byłem dobrych parę lat i mnie tam już nie zobaczysz :)

Nie jestem święty, nadal jeżdżę tam, gdzie wg litery prawa jeździć nie wolno - ale wybieram miejsca, gdzie nikt się nie przyczepi, nikogo nie spotkam, albo wiem że po prostu jest bezpiecznie :)

Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz...

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: Kames »

u nas w gorce ludziska jezdziły z głową od momentu powstania gaza uaza i traktorka :wink: lecz ciemna strona mocy nie spała najazd turystów spowodował zainteresowanie sie wyjazdami w tgzw. góry ludzie z innych miast urządzali sobie płatne imprezy zarabiając na tym kaSIORE I MY MAMY TERAZ PROBLEMY z głupim wyjazdem na bacówke

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: tadeo »

A to świnie ! Gorce dla nowotarczykow (?) waly dla walow, Polska dla Polaków, :P

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: hashid »

w tym przypadku należy się powtarzać więc przypomnę bez oceniania.
Nim pojedziesz Cobro w te w te nadwiślane rejony Konstancina, Karczewa itd. zerknij sobie na mapy: http://natura2000.gdos.gov.pl/natura200 ... %EF%BF%BDy
... i nie wszędzie są tabliczki a poruszanie się po tych rejonach jest możliwe tylko po istniejącej siatce dróg publicznych lub prywatnych za zgodą właściciela.
Polecam ten link http://natura2000.gdos.gov.pl dokładne mapy i wiadomo o co kaman.
Odchodzi się od jeżdżenia nad Wisłą :roll:

p.s. z tym zakazem jeżdżenia wzdłuż wałów to chyba nie jest tak do końca zabronione bo często właśnie wzdłuż wału prowadzą drogi lokalne wykorzystywane m.in. przez rolników, którzy mają łąki i pastwiska na terenach zalewowych. Może to dobry temat na nowy wątek - gdzie nie jeździmy.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 828
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: Cobra »

Dzięki Hashid fajna stronka..

Wiesz... Wiem gdzie mogę i gdzie nie mogę jeździć...

Przez wał może i racja... Chciałem sprawdzić napędy wraz z innymi kołami...

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: KZJ 70 COBRY :)

Post autor: Kwiatec »

hashid pisze:............
p.s. z tym zakazem jeżdżenia wzdłuż wałów to chyba nie jest tak do końca zabronione bo często właśnie wzdłuż wału prowadzą drogi lokalne wykorzystywane m.in. przez rolników, którzy mają łąki i pastwiska na terenach zalewowych. Może to dobry temat na nowy wątek - gdzie nie jeździmy.
nam chodzi o jazdę wzdłóż po wale nie wzdłóż oboka wała

ODPOWIEDZ