Moja LJ73 :)

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
tvg
Posty: 118
Rejestracja: 22 wrz 2009, 12:20
Auto: LJ73
Kontakt:

Moja LJ73 :)

Post autor: tvg »

Witam!

Zakupilem ja ok 2 tygodnie temu. Od tego czasu zrobilem pakiet startowy, dodatkowo zmienilem opony z tylu na w miare trzymajace (jesienia zakup Goodrich M/T x4), w tej chwili zamontowane odciagi, skrzynia na liny na pace, zakupiony hilift, orurowanie w trakcie prac, zakupione uszczelnienia na kule (mysle ze sam dam rade to zrobic, na codzien elektromechanik wiec zaplecze jest :) ).

Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, czy aby napewno to model jaki mysle, moze ktos mi to potwierdzic?

Wg mnie to LJ73.
Rocznik '88 silnik 2LT 2.4TD, narazie spalanie wyszlo ok 12l w rtybe mieszanym, to normalne spalanie?

No i ten dach, nie widzialem nigdzie takiego dachu podwyzszanego, to jakas specjalna wersja? Na poczatku nie podobal mi sie zbytnio. ale od kiedy wymyslilem ze miejsce pod dachem moge wykozystac to nawet dobre jest :) Z przodu zarejestrowany na 3 osoby, fotel pasazera podwojny. Z tylu kanapy brak.

I jak to jest z tymi napedami w tym modelu? Ma on jakies blokady roznicowe czy nie? Ktos mi mowil ze jak mam reduktor to wtedy na sztywno jest??

Pozdrawiam!
Załączniki
toyka.JPG
(96,59 KiB) Pobrany 793 razy

Awatar użytkownika
piter69A
Posty: 612
Rejestracja: 30 sty 2009, 14:48
Auto: HZJ-73, HDJ-100, 2xGAZ69
Kontakt:

Re: Moja LJ73 :)

Post autor: piter69A »

Witamy,
Prawie taka sama ja moja poprzednia toyka :lol: Nawet przez chwile pomyslałem, że to ona :shock:
Spalanie miałem podobne :?
:mrgreen:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Moja LJ73 :)

Post autor: czobi »

takie podwyzszone kioski stosuja w belgi holandi etc -patent zeby vat odliczc i miec ciezarowke.masz staly naped an tyl ,przod dolczany .standart.blokade ktos by musial dolozyc.

ODPOWIEDZ