26 lat w podróży - World Record Tour

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

26 lat w podróży - World Record Tour

Post autor: Pyrka »

Postanowiłem odświeżyć wątek najdłuższej podróży, prowadzonej od ponad 26 lat przez parę Szwajcarów - Panią i Pana Lilianę i Emila Schmid-ów, którzy w 1984 wystartowali w świat swoją FJ60 '82 i aktualnie są w drodze z Filipin na Sri Lankę. Ich wieczenie żywa 60-ka właśnie na Filipinach zaliczyła 666.666.6 km w trasie :shock: Niesamowity sposób na życie. Dziennik podróży można śledzić tutaj: http://www.weltrekordreise.ch/a_starte.html

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: 26 lat w podróży - World Record Tour

Post autor: hashid »

:shock: :shock:

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: 26 lat w podróży - World Record Tour

Post autor: estewes »

nic dziwnego,przeciez to 60tka :D

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: 26 lat w podróży - World Record Tour

Post autor: Cooder »

Zainteresowała mnie "Supporter List". Na pierwszym miejscu dystrybutorzy Toyoty z 38 krajów... Gdyby ci państwo byli z Polski, na liście pewnie nie byłoby Toyota Motor Poland, bo nasz dystrybutor nie byłby zainteresowany parą podróżników jeżdżących "starym struclem"... :roll:

robi55
Posty: 81
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:46
Auto: Suzuki Jimny
Kontakt:

Re: 26 lat w podróży - World Record Tour

Post autor: robi55 »

witam , dwa lata temu chciałem wybrac się w podróż kilka tyś km i zwróciłem się do TOYOTA MOTOR POLAND z prośbą o skromną pomoc , zaproponowałem że auto będzie obklejone reklamą TOYOTY , że na pokazach multimedialnych , zjęciach itp. wszędzie będzie reklamowana Toyota Motor Poland i co nawet nie odpowiedzieli na mojego Maila .
Cooder pisze:Zainteresowała mnie "Supporter List". Na pierwszym miejscu dystrybutorzy Toyoty z 38 krajów... Gdyby ci państwo byli z Polski, na liście pewnie nie byłoby Toyota Motor Poland, bo nasz dystrybutor nie byłby zainteresowany parą podróżników jeżdżących "starym struclem"... :roll:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: 26 lat w podróży - World Record Tour

Post autor: Pyrka »

robi55 pisze:witam , dwa lata temu chciałem wybrac się w podróż kilka tyś km i zwróciłem się do TOYOTA MOTOR POLAND z prośbą o skromną pomoc , zaproponowałem że auto będzie obklejone reklamą TOYOTY , że na pokazach multimedialnych , zjęciach itp. wszędzie będzie reklamowana Toyota Motor Poland i co nawet nie odpowiedzieli na mojego Maila .
Widać mało przekonujący byłeś. Ja też bym Ci nie dał pieniędzy za to, że nakleisz naklejkę i pokażesz to na zdjęciu.

Awatar użytkownika
pki
Posty: 282
Rejestracja: 23 lut 2011, 08:28
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: 26 lat w podróży - World Record Tour

Post autor: pki »

Niezłe, u nas ten wóz miał by 166.666km :twisted:

Nie wiem czy było czy nie, wyprawa, hmmm raczej przeprawa przez Republikę Kongo.
http://www.expeditionportal.com/forum/s ... hp?t=50799" onclick="window.open(this.href);return false;

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: 26 lat w podróży - World Record Tour

Post autor: czobi »

Pyrka pisze:
robi55 pisze:witam , dwa lata temu chciałem wybrac się w podróż kilka tyś km i zwróciłem się do TOYOTA MOTOR POLAND z prośbą o skromną pomoc , zaproponowałem że auto będzie obklejone reklamą TOYOTY , że na pokazach multimedialnych , zjęciach itp. wszędzie będzie reklamowana Toyota Motor Poland i co nawet nie odpowiedzieli na mojego Maila .
Widać mało przekonujący byłeś. Ja też bym Ci nie dał pieniędzy za to, że nakleisz naklejkę i pokażesz to na zdjęciu.
wszystkie seriwsy/dilery w tym kraju maja nas zupelnie najserdeczniej w dooopie. nei ma co plakac jest po rowno. zapomnijcie.

ODPOWIEDZ