toyoto przez Maroko /luty 2010

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

seger pm
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2009, 22:42
Auto: HDJ100 vs MisiekG

toyoto przez Maroko /luty 2010

Post autor: seger pm »

Szukam ekipy lub imprezy zorganizowanej do Maroka (luty 2010)
Pozdrawiam!

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: toyoto przez Maroko /luty 2010

Post autor: czobi »

w tym terminie chlopaki tlc jada do libii, to jest mega przygoda! pieknie ,dziko,brak oglupialej cepelii , serdeczni ludzie, blizej, taniej. a chlopaki rada wespra i flaszka poratuja.
- badziewny macdonald marokanski przereklamowany,mozna odlozyc na daleka przyszlosc...
w tym terminie tez jada kolejny raz, moi kumple do tjunezji. turystycznie max ale na poczatek to dobrze bo bezpiecznie.mozna znalezc swietne miejsca,posmak sahary super pioch i przestrzen tylko dla siebie-moge dac namiar.
oba smietniki sa zdecydowanie ciekawsze od marokensa, ale pana jedzie pana decyduje.

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Re: toyoto przez Maroko /luty 2010

Post autor: Boryś »

Tunezja jest mniejsza od Maroka i znacznie bliżej. Też bym jechał w kierunku na Libie - byłem widziałem i strasznie tam fajnie - zero cepeli jak pisze Czobi - totalna odmiana po giptach, tunezjach czy nawet Maroku.

Nie jest uczciwe powiedzieć że Maroko to McDonaldyzm (których tu pełno), ale faktycznie do miejsc mało turystycznych jest kawał drogi. W Tunezji masz jeden dzień drogi i jesteś już w miare na pustyni. W Maroku musisz liczyć 2 dni drogi na południe.

Ale jeżeli chodzi o zwiedzanie i "dywersyfikacje" atrakcji to wg mnie Maroko lepsze i ładniejsze niż TN (nie pisze o Libii bo tej nic nie przebija) - ale to moja subiektywna ocena.

Jak byś chciał jakichś info nt Maroka to służe pomocą.

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: toyoto przez Maroko /luty 2010

Post autor: seburaj »

a jakbys chcial do Tunezji w marcu to daj znac na pw

seger pm
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2009, 22:42
Auto: HDJ100 vs MisiekG

Re: toyoto przez Maroko /luty 2010

Post autor: seger pm »

Cześć.
Na zimę szukam cieplejszego klimatu niż Ukraina czy Romania... dlatego wymysliłem sobie Maroko.... toż chodziło mi o tę cepelię :mrgreen: i dywersyfiakcję wrażeń jak napisał kolega (pustynia, góry (anty)Atlasu, cepelia miast). Niestety kierunek w interesującym mnie terminie nie jest oblegany, a w lutym mam total luz tak więc :arrow: Tunezja/Libia pasuje - byle w dobrym towarzystwie.
Pozdrawiam>

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: toyoto przez Maroko /luty 2010

Post autor: czobi »

dywersyfikujac dywersyjnie te kraje, dla mnie pierdolowaty tunis porownujac z casablanka/marakaeszem to raczej, niestety juz i szkoda wielka - super bigmac menu zestaw powiekszony z frytkami i duuuzo cola.
jakby nie zalowac ,maroko to juz de facto europa, cenowo rowniez, a dymania z polski co nie miara -spoznilismy sie o 15lat, warto ale mozna na emryturze. jedz w pioch, scigaj przygode ...


inshaallah...
marokanski smietnikarzu 8) odzywaj sie zaraz mnie tu jak przyjedziesz !

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Re: toyoto przez Maroko /luty 2010

Post autor: Boryś »

@Czobi: 14-15ty powinienem już być w Kato - dam znać Łachudro.

ODPOWIEDZ