Wash&go czyli DRL i kierunki w jednym-krócej nie mogłem

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
macieq
Posty: 164
Rejestracja: 25 cze 2008, 07:39
Auto: 4runner V6
Kontakt:

Wash&go czyli DRL i kierunki w jednym-krócej nie mogłem

Post autor: macieq »

Witam Jako że przyszła ciemna pora- jesień ,trochę o światełkach. Jak niektórzy z Was mam auto z prywatnego importu zza
wielkiej wody wyposażone z pomarańczowe DRLe które są jednocześnie kierunkami. Czasem zdarza mi się zapomnieć włączyć mijania i wtedy palą się na pomarańczowo,co czasem prowokuje stróżów prawa do kontroli i wymądrzania się na ich temat. Znalazłem w sklepie takie coś http://tnij.org/nrxm żarówki LED o podwójnej barwie. Żeby nie było tak słodko sąone z innym gniazdem (montowane były do 4runnerów) model do 2005)r. Moje żarówki DRL i kierunki mają mocowanie takie B15s czyli żarówka ze zwykłym cokołem i 1 stykiem centralnie. Teraz pytanie do praktyków - Czy warto się bawić w montaż tego typu wynalazków?czy w ogóle jest to możliwe,trzeba zmieniać złącza czy wiązkę. Nie chciałbym robić jakiego drutowania czy grzebania w instalacji,zwłaszcza,że auto jest młode a oryginalne lampy trzymają się świetnie-przez 4 lata nie spaliła się nawet najmniejsza żarówka :roll: Z drugiej strony z tyłu auta fabryka zapodała oryginalnie ledy jako światła tylne więc coś w tej technologii musi być przyszłościowego.Nie chcę też typowych świateł do jady dziennej a'la audi które są dla mnie .ee.takie sobie. Słyszałem też ,że porządne ledy potrzebują dobrego odprowadzenia ciepła,nie chciałby więc usmażyć sobie kloszy :cry: . Pozdrawiam i proszę o poradę Maciek

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Wash&go czyli DRL i kierunki w jednym-krócej nie mogłem

Post autor: consigliero »

Ja mam tak http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f ... &hilit=drl" onclick="window.open(this.href);return false;
PozdrawiaM

Awatar użytkownika
macieq
Posty: 164
Rejestracja: 25 cze 2008, 07:39
Auto: 4runner V6
Kontakt:

Re: Wash&go czyli DRL i kierunki w jednym-krócej nie mogłem

Post autor: macieq »

A w twoim to akurat pasowałyby to rozwiązanie plug &play - te same wtyczki. Mocowałeś do atrapy chłodnicy( podnoszą się razem z maską ) czy do zderzaka ?

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Wash&go czyli DRL i kierunki w jednym-krócej nie mogłem

Post autor: consigliero »

Do zderzaka.

ODPOWIEDZ