Jak zabezpieczyć TLC przed kradzieżą

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
citovet
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2011, 15:04
Auto: KDJ150
Kontakt:

Jak zabezpieczyć TLC przed kradzieżą

Post autor: citovet »

Niebawem ma przyjemność zakupić TLC. I nachodzą mnie rożne myśli jak ją zabezpieczyć przed kradzieżą. Kiedyś samochody japońskie były bezpieczne ale obecnie są w czołówce samochodów kradzionych. Czy macie jakie doświadczenia.
Ostatnio słyszałem o zabezpieczeniu ZEDER i wydaje mi się ,że jest solidne.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18027
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Jak zabezpieczyć TLC przed kradzieżą

Post autor: kylon »

I najlepiej na ogólno dostępnym forum napisać jakie się ma zabezpieczenia w samochodzie :mrgreen:. Brakuje tylko numeru rejestracyjnego bo skąd auto jest i jakie będzie wiadomo. Ustal to z dobrym warsztatem specjalistycznym, który robi takie rzeczy.

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1827
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Jak zabezpieczyć TLC przed kradzieżą

Post autor: irko »

Tu cos poczytasz
ZABEZPIECZENIE PRZED KRADZIEŻĄ ALA ADAM SŁODOWY - http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=6681" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
citovet
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2011, 15:04
Auto: KDJ150
Kontakt:

Re: Jak zabezpieczyć TLC przed kradzieżą

Post autor: citovet »

dzięki za uwagi.

Awatar użytkownika
Jureq
Posty: 437
Rejestracja: 16 gru 2008, 15:42
Auto: szukam LC200
Kontakt:

Re: Jak zabezpieczyć TLC przed kradzieżą

Post autor: Jureq »

citovet pisze:Niebawem ma przyjemność zakupić TLC. I nachodzą mnie rożne myśli jak ją zabezpieczyć przed kradzieżą. Kiedyś samochody japońskie były bezpieczne ale obecnie są w czołówce samochodów kradzionych. Czy macie jakie doświadczenia.
Ostatnio słyszałem o zabezpieczeniu ZEDER i wydaje mi się ,że jest solidne.

w zabezpieczeniach robię już kilkanaście lat i wiem że nie ma nic solidniejszego niż dołek ok. 5x2x1 i gruszka betonu, (cała reszta jest tylko dla spokoju psychicznego właściciela) - niestety rozwiązanie mało praktyczne chyba że ktoś chce mieć ładny pomnik :mrgreen:

ODPOWIEDZ