Pokrowce na siedzenia...

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Pokrowce na siedzenia...

Post autor: STACHU »

Kiedyś na rynku były pokrowce, fajne sznurowane po bokach z napisem Explorer chyba :roll: .... Temat ogarniało NorAuto, później Kylon tym handlował... czy ktoś coś wie czy są gdzieś dostępne??!! Szukam i szukam nigdzie nic ani widu ani słychu :evil:
Może jakieś zamienniki :wink: , może ktoś cos takiego szyje?

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: Pokrowce na siedzenia...

Post autor: JaroFix »

Jest takie coś

http://www.boxtent.za.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Pokrowce na siedzenia...

Post autor: MaxLux »

FIX pisze:Jest takie coś

http://www.boxtent.za.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie wiem czy to oni ale za jakas tego typu firemka smrod sie ciagnal - a to namioty smierdzialy (doslownie) komus pan tak pokrowiec przymierzal ze do dzis fotela nie oddal :mrgreen:

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: Pokrowce na siedzenia...

Post autor: JaroFix »

MaxLux pisze:
FIX pisze:Jest takie coś

http://www.boxtent.za.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie wiem czy to oni ale za jakas tego typu firemka smrod sie ciagnal - a to namioty smierdzialy (doslownie) komus pan tak pokrowiec przymierzal ze do dzis fotela nie oddal :mrgreen:
Możliwe. Ja słyszałem/czytałem, że z namiotami był jakiś fuck up, ale nie wiem, czy ta właśnie firma jest tożsama z ową opinią.

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: Pokrowce na siedzenia...

Post autor: STACHU »

tak czy inaczej thx :) spróbuje u tego pana.... temat jednak dalej aktualny jest :lol:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Pokrowce na siedzenia...

Post autor: hashid »

FIX pisze:Jest takie coś

http://www.boxtent.za.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
mam identyczne szaro-beżowe z naszywką njz.pl - kupione od Norberta Zbróga - handlował tym jakie 2-3 lata temu. jakość znośna - coś tam mi się rozpruło na łączeniu siedzisko/oparcie bo są jednak krótkie jak podnosi się zagłówek zgodnie ze sztuką do kogoś jak ja z 180cm wzrostu. Ale działają i kosztowały wtedy coś 150zł. Ja bym nie popadał w paranoję smrodu dotyczącego czegoś innego i kupił za zaliczeniem pocztowym i już. Co tam może śmierdzieć - co najwyżej impregnat ale do namiotów są inne impregnaty pewnie jeszcze jakieś kleje i silikony do uszczelniania skorupy a ta codura jest fabrycznie przygotowana i nie powinna waniać.
brać nie pękać. explorer ładny, dodatkowo ma kieszonki na bokach siedziska - tyle, że dostępność żadna więc lipa, taki rynek. brać co jest jak koszt rozsądny.

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Pokrowce na siedzenia...

Post autor: marcinvvv »

na wyprawa4x4.pl sa te pokrowce z napisem explorer. sa z kordury. tzn sa ale ich nie ma bo narazie niedostepne :) uzytkownik "nieludzki" ma nowe do sprzedania. do mnie niestety nie pasuja .

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: Pokrowce na siedzenia...

Post autor: STACHU »

jak pisałem Kylon ich juź nie ma.... dzięki za namiar na "Nieludzkiego" :lol:

Awatar użytkownika
marcinvvv
Posty: 460
Rejestracja: 22 sie 2010, 03:57
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Pokrowce na siedzenia...

Post autor: marcinvvv »

jesli jeszcze temat aktualny to ja wlasnie zamowilem w boxtent komplet na przod i tyl. co prawda do patrola ale jak przyjda to dam znac jak z jakoscia itd. jesli bedzie wszystko ok to do hila tez zamawiam

Awatar użytkownika
Transporter
Posty: 141
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:20
Auto: KDJ 120
Kontakt:

Re: Pokrowce na siedzenia...

Post autor: Transporter »

W Barczewie k. olsztyna jest gość który szyje pokrowce. Z tego co wiem robi tez nietypowe zamówienia. Z trwałością nie ma problemu, bo ja do auta firmowego, eksploatowanego w trudnych warunkach, zamówiłem pokorowiec z trwałego czarno szarego materiału i żadnego śladu zuzycia po około 3 latach.
Może on by takie cos zrobił, ajkby miał cos na wzór?

gladki96
Posty: 20
Rejestracja: 03 mar 2011, 16:21
Auto: Rav4 III '06r. D-4d 136 HP
Kontakt:

Re: Pokrowce na siedzenia...

Post autor: gladki96 »

W Zduńskiej Woli jest firma która zajmuje się pokrowcami. Najpierw jedziesz autem, żeby zrobili wymiary a za (chyba) tydzień je masz.

ODPOWIEDZ