Folia do ochrony lakieru

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Husky
Posty: 909
Rejestracja: 31 sty 2010, 22:19
Auto: plastic fantastic

Folia do ochrony lakieru

Post autor: Husky »

czy ktoś sie orientuje co to za folia, gdzie ja nabyć

Ostatnio zmieniony 25 kwie 2012, 21:36 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link do YT.

Husky
Posty: 909
Rejestracja: 31 sty 2010, 22:19
Auto: plastic fantastic

Re: Folia do ochrony lakieru

Post autor: Husky »

też dobre

Ostatnio zmieniony 25 kwie 2012, 21:35 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link do YT.

Awatar użytkownika
Bekon
Posty: 336
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:06
Auto: FJ CRUISER 4,0
Kontakt:

Re: Folia do ochrony lakieru

Post autor: Bekon »

Moje auto jest cale oklejone folia od nowosci. Uwazam to za bardzo dobra inwestycje. W terenie, lasach, itp..sprawdza sie rewelacyjnie. Kiedys na Wilczych Echach wypuscili mnie na trase zwana "zemsta lakiernika" nie wiedzac ze auto jest oklejone.. : ) folia oparla sie skutecznie dzialaniu kolcow wyschnietego glogu. Trzeba bylo zobaczyc mine kiedy dowiedzieli sie ze auto jest oklejone. Jesli chcesz wiecej szczegolow to daj na PW.
Generalnie jak ktos ma nowe auto i zamierza je pozniej sprzedac jako nowke sztuke , w terenie nie smigana to polecam operacje.

Awatar użytkownika
jjb
Posty: 258
Rejestracja: 08 sty 2009, 10:29
Auto: LC120
Kontakt:

Re: Folia do ochrony lakieru

Post autor: jjb »

O ile folia na filmiku ze zmianą koloru wygląda na porządną folię termokurczliwą, to ta pierwsza najbardziej przypomina mi grubą folię typu "strech" do nabycia w każdej Castoramie. Jakieś totalne dziadostwo :-(

pozdrawiam

jjb

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Folia do ochrony lakieru

Post autor: Kames »

PANOWIE taka folia mjąca na celu zabezpieczenie samochodu przed otarciami i zadrapaniami to nic innego jak folia tgzw. wylewana- stosowana do oklejania samochodów reklamami , tylko ze specjalnie impregnowana ,miałem taka na patrolu dwa lata po gałeziach i sladu nie było ,wiec chcąc miec tak zabezpieczony samochód nalezy wybrac sie do specjalisty od reklam i poprosci o okolejenie bezbarwna folią impregnowaną

ODPOWIEDZ