Snorkele Escape

... czyli jak usprawnić swoją Toyotę

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Snorkele Escape

Post autor: Magnus »

Czy ktoś coś wie na temat ich jakości? cena 700,00 zł b. niska, ale jak reszta?
http://wyciagarki.pl/sklep/product_info ... ucts_id=94
Maja też do innych modeli i marek, ale bez rozróżnienia wersji silnikowych. :shock:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: czobi »

sie podlacze, o tych oraz firmy airflow cos powiedzicie druhy
cos lepsze gorsze,jak z montazem i wytrzymaloscia, ki diiabol??

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18009
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: kylon »

Na chińskie snorkele mam ofertę więc sprawdzę. Zakup chyba koło 80 dolarów :mrgreen: - i jeszcze na tym zarabiają. Jeśli chodzi o Air Flowa to temat był już poruszany na rajdach. Miałem okazję to montować we Francji w znajomego KZJ-ocie - mega syf. Jeden snorkel do wielu modeli. Trzeba sobie samemu wycyrklować otwory, dopasować podocinać i takie tam. Tadeusz z nim jeździ ale dla mnie jako estety produkt ten jest całkowicie poza strefą zainteresowań.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: czobi »

dzieki wszycho wiadomes! taka lepsza rura z odkurzacza.

wiesz na rajdy juz od dawna wchodze tylko na podroze, a teraz po chermolowych
njudizajnach to nawet tam mam problem z logowaniem...
moze to znak od samego alllaha :lol:

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: Magnus »

co druga rzecz to teraz chińska. Nawet polskie firmy już dawno robią w Chinach. :evil:
czy ktoś widział, dotykał w oryginale tego Escape?

Awatar użytkownika
Heniu
Klubowicz
Posty: 1132
Rejestracja: 21 maja 2007, 11:40
Auto: LJ70 '86
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: Heniu »

Podróbka Safari, widziałem na własne oczy produkt oznaczony nazwą Super Wader oraz drugi tzw "no name". Oba wierne kopie Safari, ten no name a taki widze jest tu na zdjęciach porażka na całej lini, odlany jakby z gipsu i pomalowany na czarno, kruszy się itd. Natomiast ten drugi oznaczony marką Super Wader wykonany jest napewno z plastycznego tworzywa, specjalistą nie jestem ale wygląd ma solidny choć loża szyderców oponowała co do jego wytrzymałości w stosunku do produktów Safari. Jak dla mnie może być choć cena 790 złjest chyba zbyt wysoka. Produkt pochodzi z chin, dopiero zaczynają wchodzić na nasz rynek. Znając filozfię chińskich firm będą sprzedawać komu popadnie i tylko patrzeć jak na allegro wysypią się inni importerzy i cena zejdzie do ok 500 zł. Moja rada poczekać jak nie ma ciśnienia, może w między czasie inni zweryfikują go w terenie. A i oglądałem snorkel do Y60 ale to chyba nie ma znaczenia.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: czobi »

oswieciliscie mnei pany
odpuszcze cisnienei na okazjones, kupie do blavatkowozu sniorkiela jak pan book przykazal :wink:

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4424
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: Gałka »

Czobi, dla Pani to musi być przedewszystkim ŁADNY :)

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: czobi »

i dlugi i czarny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: czobi »

i tak jest dobrze emsi, z auta jej tera wyciaganac nie moge :lol:
na snorka sobie poczeka, dobrze jej to zrobi

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2008, 11:16
Auto: By?o BJ73, 2xHDJ80 XTR 3", HDJ80
jest LC100, HDJ80, rajd?wka Escape, zmota Escape
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: Zibi »

Witam wszystkich landcruiserowców. Czesto wpadam na forum poczytać wszak sam posiadam kilka toyotek i do tej pory raczej zagryzałem zęby i nie odzywałem się na temat produktów sprzedawanych przez naszą firmę ale chciałbym sprostować kilka rzeczy. Po pierwsze snorkele Escape sa wykonane z materiału LLDPE czyli dokładnie tego samego co safari, ba na tych samych dokładnie matrycach, wprawne oko zawuważy nawet miejsce na logo. Nie jest więc prawdą, że nie podajemy składu produkt i że są one jakieś "gipsowe" itd. kruszą się czy coś podobnego. Zapraszam do najpierw osobistego przetestowania, obejrzenia a dopiero pózniej wypisywania mniej lub bardziej wymyślonych opini.

Awatar użytkownika
Heniu
Klubowicz
Posty: 1132
Rejestracja: 21 maja 2007, 11:40
Auto: LJ70 '86
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: Heniu »

Może faktycznie zbyt bardzo uogólniłem ale żeby nie być gołosłownym , poniżej zdjęcia snorkela o którym pisałem tzw no name, kraj pochodzenia: Chiny zakup: nie był to Escape
materiał miał być to LLDPE :roll:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na ostatnich targach MobilExpo widać było znaczną poprawę w stosunku do zeszłego roku, jakość wykonania zdecydowanie bliższa "safari" dlatego też stąd samo Safari stało się bliższe cenowo dla klienta.
Pozdrawiam.

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: BigU »

zakładałem tą sztukę koledze za 550 pln i powiem ze niczym się nie różni od safari :D ja sobie dał bym właśnie tą :D bo cena i wykonanie jest OK http://wyciagarki.pl/sklep/index.php/cPath/28

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: seburaj »

to i ja sie odezwe
mam snorkel Escape od Zibiego na setce
zanim kupilem to u rzeczonego Zibiego pomacałem - choć juz wczesniej slyszalem dobre opinie o jakosci... potwierdzilo sie, zamontowalem i jestem bardzo zadowolony (zwlaszcza z relacji cena/jakosc)

skale porownania jakas mam - mialem juz kilka niemarkowych wyrobow - ostatni na patrolu, ale tamto to byla z reguły mniejsza lub wieksza rzezba w kwestii materialow i jakosci wykonczenia - tutaj lipy nie ma

aha, jedna uwaga (Zibi, notuj :mrgreen: ) - chinczycy mogliby popracowac nad szablonem, bo ten ktory dostałem wyglądał jak kawałek papieru pakowego z obrazkami a`la plaskowyż Nasca :| w dodatku nie do konca pasowały rozstawy otworów... a tak niewiele kosztowaloby nadrukowanie na porzadnym papierze szablonu, z jakas ładną grafiką czy zdjęciem i paroma ciekawostkami :!: (patrz np. karton po sprezynach TJM, gdzie oprócz ładnej szaty graficznej, solidnej porcji informacji to jeszcze górna czesc jest zadrukowana szablonem do wypelnienia - wysokosc zawiecha przed/po, wysokosci zawiecha po re-checkingu, dokładne wyposazenie auta liftowanego, dodatkow zbiornik itp - mistrzostwo swiata!)

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Snorkele Escape

Post autor: Kames »

seburaj pisze:to i ja sie odezwe
mam snorkel Escape od Zibiego na setce
zanim kupilem to u rzeczonego Zibiego pomacałem - choć juz wczesniej slyszalem dobre opinie o jakosci... potwierdzilo sie, zamontowalem i jestem bardzo zadowolony (zwlaszcza z relacji cena/jakosc)

skale porownania jakas mam - mialem juz kilka niemarkowych wyrobow - ostatni na patrolu, ale tamto to byla z reguły mniejsza lub wieksza rzezba w kwestii materialow i jakosci wykonczenia - tutaj lipy nie ma

aha, jedna uwaga (Zibi, notuj :mrgreen: ) - chinczycy mogliby popracowac nad szablonem, bo ten ktory dostałem wyglądał jak kawałek papieru pakowego z obrazkami a`la plaskowyż Nasca :| w dodatku nie do konca pasowały rozstawy otworów... a tak niewiele kosztowaloby nadrukowanie na porzadnym papierze szablonu, z jakas ładną grafiką czy zdjęciem i paroma ciekawostkami :!: (patrz np. karton po sprezynach TJM, gdzie oprócz ładnej szaty graficznej, solidnej porcji informacji to jeszcze górna czesc jest zadrukowana szablonem do wypelnienia - wysokosc zawiecha przed/po, wysokosci zawiecha po re-checkingu, dokładne wyposazenie auta liftowanego, dodatkow zbiornik itp - mistrzostwo swiata!)
-ta ale powiedzcie gdzie ten szablon przypasowac, bo mozna go było nawet na odwrotną strone dac i niby dobrze :!: cza sie upierdzielic zeby to załozyc w stosunku np,do safari, rura miała inną srednice zabardzo nie pasowała itp. wiec sprawa wyglada tak: snorkel jako komin moze jeszcze ujdzie ,natomiast osprzęt dramat ,ale jaka cena taki produkt :wink:

ODPOWIEDZ