Czarnogóra 2015

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 15
Rejestracja: 29 sie 2013, 22:19
Auto: Hilux
Kontakt:

Czarnogóra 2015

Post autor: kuba330 »

Witam! W czerwcu wybieram się na mały, typowo turystyczny trip po czarnogórze, jeśli ktoś chciałby się podpiąć to serdecznie zapraszam...Trasa wyglądałaby z grubsza tak: przyjazd od strony chorwacji, przez Herceg Novi objazd całej zatoki kotorskiej, następnie z Kotoru serpentynami do Cetnije, poźniej do Budvy i wzdłuż wybrzeżaaz do Ulcinij, następnie jezioro szoderskie i objazd do okoła, kolejnie Podgorica, góry Komovi, Plav, następnie z Andrijevica do Mojkovac i na koniec Durmitor...oczywiście to tylko wstępna trasa, jeśli ktoś maiłby jakiś ciekawszy pomysł to czekam na sugestie, planowo wyjazd na 7 dni od 12 czerwca, niestety tylko tak mi pasuje, jesli ktoś chętny to prosze pisać :)

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: Czarnogóra 2015

Post autor: milczacy »

Robiłem niemal taką samą trasę. W 2 tygodnie. I Rodzina mówiła potem, że gnaliśmy. W 7 dni to już sam nie wiem jak to nazwać - chyba 'rajd 'cross country' :mrgreen:
Pomyśl nad ograniczeniem zakresu.

Awatar użytkownika
Emek
Posty: 472
Rejestracja: 10 paź 2012, 17:59
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Re: Czarnogóra 2015

Post autor: Emek »

Zgadzam się z @milczącym. Robiłem tą trasę 2 lata temu tylko od drugiej strony, jeśli planujesz 7 dniowy wyjazd (w tym dojazd) to musicie gnać. Przy 7 dniach na miejscu już lepiej ale też dość szybko.

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 15
Rejestracja: 29 sie 2013, 22:19
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Czarnogóra 2015

Post autor: kuba330 »

Chłopaki dzięki wielkie za sugestie, powiem szczerze że tak właśnie myslałem że musiałbym jechać przez tą czarnogóre w sprinterskim tempie dlatego na wszelki wypadek tworząc traka porobiłem jakieś ewentualne skróty...jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś uwagi to śmiało pisać

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: Czarnogóra 2015

Post autor: LEX »

Zależy co chcesz zrobić...

Jeśli chcesz poznać Czarnogórę tak na serio to masz na to przynajmniej o 15 dni za mało.

Jeśli chcesz zwiedzić Czarnogórę, to potrzebujesz kolejnych 4-6 dni.

Jeśli chcesz tylko przed kolegami się pochwalić, że 'zaliczyłeś' Czarnogórę to czas jest spoko, ale pamiętaj, że jedyną pamiątką będą dwie ręce na kierownicy, liczniki przed oczami, a po prawej lusterko wsteczne. Nie poznasz kraju, nie wtopisz się w życie lokalesów, nie wyrobisz sobie prawdziwej opinii, tylko będziesz operował sloganami w stylu: Podgorica smutna, Budva ma dużo ruskich a Ulcinj jest dzikie.

Jak masz gdzieś jechać na tydzień to sobie odpuść. Lepiej wyjedź w czasie, gdy będziesz miał dwa lub trzy tygodnie, bo tylko wtedy podróż ma sens.

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 15
Rejestracja: 29 sie 2013, 22:19
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Czarnogóra 2015

Post autor: kuba330 »

hehehe nie, nie należe do tych którzy robią pokazówki przed kolegami, niestety moja praca zawodowa nie daje mi nigdy więcej niż 10 dni wakacji, dlatego jestem przyzwyczajony do szybkich podróży...ale tak sobie myślę że poprostu podziele sobie czarnogóre na dwa wyjazdy, w tym roku zatoka kotorska, wybrzeże i jezioro szoderskie a w następnym reszte, ewentualnie w tym roku w drodze powrotnej zalicze jeszcze sarajewo...zobaczymy

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 15
Rejestracja: 29 sie 2013, 22:19
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Czarnogóra 2015

Post autor: kuba330 »

Co by nie było, jeśli ktoś chce gdzieś jechać a jeszcze nie wiem gdzie, myślcie intensywnie o czarnogórze...miło by było poznać jakąś załoge

ODPOWIEDZ