Szukam wyprawy na 2015

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

Radzoo
Posty: 39
Rejestracja: 14 lis 2014, 20:27

Re: Szukam wyprawy na 2015

Post autor: Radzoo »

Norick pisze:ależ nikt nie neguje Twoich dokonań. " nie mylmy dwóch różnych systemów walutowych" tylko schodzenie a zjeżdżenie zawiera w sobie subtelne różnice. Pojeżdzenie....to jest słowo-klucz :mrgreen:
i jeśli robisz trasy, po których można też pojeździć to.....bardzo się cieszymy 8)
Robie trasy po których możesz pojeździć.......rowerem :) Niewiele z nich to drogi publiczne :( Za to przy ich projektowaniu to naprawdę w fajne tereny się zapuszczam :)

jezus
Posty: 1815
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Szukam wyprawy na 2015

Post autor: jezus »

Tutaj szukaj terminów ..rajdów, wyjazdów, spotkań i innych inszości....te o których pisałem są w lutym.

http://www.rajdy4x4.pl/index.php/ida/8/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: Szukam wyprawy na 2015

Post autor: proto »

Radzoo pisze:Lubię wyjazdy turystyczne, chętnie z żona i dzieciakiem i grupą normalnych, ciekawych świata ludzi.
Błoto po pachy tylko jeśli to niezbędne lub losowo konieczne a nie jako cel sam w sobie.
Mogą być Węgry, Rumunia, Norwegia, Islandie - Europa ogólnie, ale wybiorę się też do Mongolii jeśli się zdarzy odpowiednia ekipa w odpowiednim czasie
Mam czym a za chwilę będę miał bardziej.
Puki co to po prostu swędzi mnie pod skorupką, a zima to dla mnie czas kiedy mam czas :)
No to ja po przyjacielsku polecę naszego kolegę z forum Mańka i jego http://www.podroze4x4.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Robi dużo wyjazdów w ciągu roku od weekendu w Beskidzie, Bieszczadach czy Ukrainie po miesięczną Mongolię. Przejechaliśmy razem już trochę Europy, Azji czy Afryki i nudy nie ma :mrgreen:

majewa
Posty: 67
Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:02
Auto: J95 1KZ-TE 3,0 TD 1999r
Kontakt:

Re: Szukam wyprawy na 2015

Post autor: majewa »

Hmm , a mi się wydaje że jak ktoś operuje na forum , to też umi sobie znaleźć odpłatną imprezę bo jest ich masa. a na forum raczej szuka bratniej duszy która ma podobne do niego upodobania i chce po prostu wespół zespół w fajnym towarzystwie te upodobania realizować niekoniecznie nabijając kabzę osobom zajmującym się tym zawodowo.
My jeszcze nie mamy sprecyzowanych planów. Prawdopodobnie będzie to Rumunia , ale chodzą nam po głowie jeszcze np. Gruzja z tanim przelotem i wynajęciem aut na miejscu i Armenia. A co wyjdzie to się okaże . Jak już będzie konkretny pomysł , to z przyjemnością przyjmiemy dodatkową sympatyczną duszyczkę do towarzystwa.

Radzoo
Posty: 39
Rejestracja: 14 lis 2014, 20:27

Re: Szukam wyprawy na 2015

Post autor: Radzoo »

majewa pisze:Hmm , a mi się wydaje że jak ktoś operuje na forum , to też umi sobie znaleźć odpłatną imprezę bo jest ich masa. a na forum raczej szuka bratniej duszy która ma podobne do niego upodobania i chce po prostu wespół zespół w fajnym towarzystwie te upodobania realizować niekoniecznie nabijając kabzę osobom zajmującym się tym zawodowo.
My jeszcze nie mamy sprecyzowanych planów. Prawdopodobnie będzie to Rumunia , ale chodzą nam po głowie jeszcze np. Gruzja z tanim przelotem i wynajęciem aut na miejscu i Armenia. A co wyjdzie to się okaże . Jak już będzie konkretny pomysł , to z przyjemnością przyjmiemy dodatkową sympatyczną duszyczkę do towarzystwa.
Tak jak mówisz bracie.
Płatne imprezy tez odwiedzam, ale wolę się włóczyć się na żywioł i chilloutowo z grupą znajomych bliższych i dalszych. Sam jestem przewodnikiem, znam języki, ale szukam sympatycznego towarzystwa najlepiej mieszanego, coby żonę zabrać a może nawet dzieciaka

Awatar użytkownika
chokai
Posty: 108
Rejestracja: 04 paź 2012, 18:45
Auto: KZJ95 '00 + XL600V '92
Kontakt:

Re: Szukam wyprawy na 2015

Post autor: chokai »

majewa pisze:Hmm , a mi się wydaje że jak ktoś operuje na forum , to też umi sobie znaleźć odpłatną imprezę bo jest ich masa. a na forum raczej szuka bratniej duszy która ma podobne do niego upodobania i chce po prostu wespół zespół w fajnym towarzystwie te upodobania realizować niekoniecznie nabijając kabzę osobom zajmującym się tym zawodowo.
My jeszcze nie mamy sprecyzowanych planów. Prawdopodobnie będzie to Rumunia , ale chodzą nam po głowie jeszcze np. Gruzja z tanim przelotem i wynajęciem aut na miejscu i Armenia. A co wyjdzie to się okaże . Jak już będzie konkretny pomysł , to z przyjemnością przyjmiemy dodatkową sympatyczną duszyczkę do towarzystwa.
Popieram. Jakby co to chętnie się wproszę :)

Radzoo
Posty: 39
Rejestracja: 14 lis 2014, 20:27

Re: Szukam wyprawy na 2015

Post autor: Radzoo »

Już Marzec minął, więc wracam do wątku..... czy ktoś już skonkretyzował jaką ciekawą wyprawe na która szuka składu? ..... :)

rolek_gr
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2013, 16:38
Auto: PATROL GR Y61
Kontakt:

Re: Szukam wyprawy na 2015

Post autor: rolek_gr »

https://www.facebook.com/pages/Wyprawa- ... 1664620671" onclick="window.open(this.href);return false;

wyczytałem, że maja jedno wolne miejsce :)

Radzoo
Posty: 39
Rejestracja: 14 lis 2014, 20:27

Re: Szukam wyprawy na 2015

Post autor: Radzoo »

Fajne ale jak zauważyłeś szukam czegoś rodzinnego :)

ODPOWIEDZ