tylnie drzwi się zacięły

Moderator: luk4s7

Karson
Posty: 138
Rejestracja: 28 gru 2007, 21:09
Kontakt:

tylnie drzwi się zacięły

Post autor: Karson »

Nie mogę otworzyć tylnich drzwi. Centralny działa, klamką ciągnę na maxa, a drzwi odchylają się kawałek i... nic dalej. Dojścia brak, na siłę nie chcę bo jeszcze błotniki powyrywam. Próbowałem już z rozmontowaniem mocowania drugiego skrzydła ale nic to nie pomaga. Ta cholerna zapadka uruchamiana klamką nie chce drgnąć. :?
Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

srosumialem ze problem jest w zamku. jak nie dziala z zewnatrz- ogledziny i jakis podwazenie czegos tam co chaczy to wlaz do srodka i sciagaj,niestety, wykladzine z dzrzwi zeby zobaczyc co z mechanizmami zamka od srodka.sie cus zacielo na amen. to tak na logike

chyba ze 70karze maja jakies ultratajne sztuczki na te przypadlosc.
povdzenias

...w disotekach to dopiero sa przygody z tylnymi dzrwiami :mrgreen:

Karson
Posty: 138
Rejestracja: 28 gru 2007, 21:09
Kontakt:

Post autor: Karson »

tapicerkę drzwi już ściągałem - nic nie widać :? nie chodzi stricte o zamek tylko o zapadkę uruchamianą klamką blokującą się z małym pałąkiem na drugich drzwiach/błotniku. brak mi już pomysłów..

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

wd40 popsikaj wszytko co sie da i delikatnie podwazaj/odciagaj itp
nie znam modelu moze inni doradza

przerabialem to w disco kiedys-tam mi sie udalo

Awatar użytkownika
Lopex
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2008, 10:31
Auto: LJ70
Kontakt:

Post autor: Lopex »

A może spadło cięgno. Jak rozebrałeś drzwi to wszystko wewnątrz trzymało się kupy? Jest tam taki drucik montowany do uchwytu plastikowego, jak spadnie lub plastik pęknie to mogą być problemy. Tak czy inaczej powodzenia :idea:

Karson
Posty: 138
Rejestracja: 28 gru 2007, 21:09
Kontakt:

Post autor: Karson »

cięgno jest ok. zapadka, która zamyka się z uchwytem na drugich drzwiach się zacięła i nie chce puścić. :? śrubokrętem nie daje rady jej podważyć, normalnie w czarnej dupie jestem :roll:

Awatar użytkownika
Lopex
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2008, 10:31
Auto: LJ70
Kontakt:

Post autor: Lopex »

No to chyba jedynie zostaje odkręcenie zamka od wewnątrz. :?:

Biafer
Posty: 46
Rejestracja: 21 lis 2007, 17:57

Post autor: Biafer »

Polecam Goscia od zamkow na ul. Wilenskiej praga pól.
Naprawil ,przesmarowal mi wszystkie zamki ,teraz jest bajerka,i wielokrotnie mi odradzal uzywanie WD40 ktore jest max badziewiem i jest winne wiekszosci problemow z zamkami.

ODPOWIEDZ