Radio w HZJ73

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
maws
Posty: 189
Rejestracja: 05 sie 2010, 09:47
Auto: HZJ73
Kontakt:

Radio w HZJ73

Post autor: maws »

Witam Kolegów!
Stoję przed dylematem jakie radio do HZJ73 zakupić ?
Czy szukać radio na 24V (dużo mniejszy wybór) czy też radio na 12v i mała (niedroga) przetwornica 24V->12V.
Duży wybór istnieje właśnie w odbiornikach na 12V, zwłaszcza, że chcę kupić radio z wejściem USB, kasę jaką chcę przeznaczyć to max 300-400zł. Jakie Koledzy radio polecacie. Proszę o wszelkie uwagi, i informacje.
Pozdrawiam Maws :)

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

Re: Radio w HZJ73

Post autor: stopa »

http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=4732" onclick="window.open(this.href);return false;

a czemu z wejsciem USB? U mnie nie zdalo egzaminu - bez wzgledu na to czy wkladasz kabel czy pendrivea zawsze jest łatwo uszkodzic wejscie w użytkowaniu podczas jazdy. Teraz korzystam z radia wejsciem na karte SD i w koncu jest ok :)

Awatar użytkownika
maws
Posty: 189
Rejestracja: 05 sie 2010, 09:47
Auto: HZJ73
Kontakt:

Re: Radio w HZJ73

Post autor: maws »

Dzięki Stopa za doradę, kupiłem Pioneera z kardą SD działa rewelacyjnie, pomysł z USB i wystającym pendrivem to porażka.
Pozdrawiam maws

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: Radio w HZJ73

Post autor: Dragunov »

a u mnie jest wejście na usb z tyłu (mini) - i do tego kabelek i pendriva wkładam do schowka - tam sobie działa. ale i tak zwyczajowo kilka GB kart starczy. Innego radia w terenówce nie widzę lekkie i bez ruchomych elementów w środku..

ODPOWIEDZ