blokada do hzj

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

blokada do hzj

Post autor: stopa »

Chcialem wymienic uszczelniacz w tylnym moscie ale jak odkrecilem flansze to sie przerazilem bo wałek ataku praktycznie wylecial z mostu. Tak wiec czeka mnie wiekszy remont - a skoro planowalem w przyszlosci wsadzic blokade ARBa to moment ten chyba nieuchronnie nadszedl. Problem jest taki ze nie bardzo wiem ktorej blokady mam szukac - w katalogach sa wszystkie landcruisery poza hzjotem. Pozatym powiedzcie mi jak moge stwierdzic czy mam wersje z LSD czy bez.
pozdro

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: blokada do hzj

Post autor: kylon »

Patrzysz czy masz mosty full floating czy semi floating. Czyli czy są wyjmowane same półosie czy z cała piastą. Dużej filozofii w tym nie ma. Katalog dodatkowo podaje średnicę półosi oraz ilość frezów.

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

Re: blokada do hzj

Post autor: stopa »

Moze i nie ma filozofii... ale np na Twojej stronie nie masz blokady opisanej do hzj 73. Jak nie wiem ile mam frezow i jaka srednice polosi to rozumiem ze mam najpierw rozebrac most a potem czekac na blokade. Informacja czy standardowe lozyska czy jakies inne tez by sie przydaly przed zebraniem gratow...

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: blokada do hzj

Post autor: kylon »

Nie musisz nic sprawdzać. Blokad jest tyle. że zamawiamy z katalogu pod klienta. Przyślij mi zdjęcie półosi tylnej (na samochodzie tak jak stoi) na e-maila i nic nie musisz liczyć :wink:

ODPOWIEDZ