nadwozie do 89 roku do KZJ?

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

nadwozie do 89 roku do KZJ?

Post autor: Damian »

KZJ, którego nabyłem rok temu okazał się dobrym sprzętem
tani był jak co niektórzy wiedzą, ale to za sprawą budy, która przeżyła leżenie w rowie w górach, i to dwukrotnie nawet
waga szpachli z pewnością przewyższa wagę blach, a ja nie mam znajomych tynkarzy żeby ją oddać do remontu ;)

dlatego kupiłem budę od LJ70, bardzo ładną, prawie bez rdzy, bezwypadkowa, lakier oryginał
szkopuł w tym, że jest to rocznik 88, czyli okrągłe światła

pytania mam takie:

1. Z tego co zdążyłem się zorientować, to buda od przedniej grodzi do tylnych drzwi jest taka sama jak w nowszym modelu. Jestem pewien na 99%, proszę o potwierdzenie :)

2. Wydaje mi się, że nie będzie wiele rzeźby z użyciem starego przodu w modelu KZJ70. Chcę mieć KZJ70 w starej budzie. Niewiele rzeźby = zmiana mocowania chłodnicy. Czy tylko tyle? Czy się mylę?

Nowa buda będzie cała oczyszczona, wstawione reperaturki (tylne błotniki - standard), zabezpieczona specyfikami stosowanymi w stoczniach i pomalowana w kolorze Desert Tan.
Jak się uda to września to będzie cud.
Jak będzie inny kolor, to znaczy że jestem pantofel (kobita chce czarny)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Może wystąpić problem zakrótkiego, dzioba. Sama buda poza kilkoma otworami powinna być taka sama. Nawet dla silnika 3,4 był już inny przód w tych samych rocznikach. Taki sam jak dla 4,2. Nigdy tego nie studiowałem. Muszę porównać na żywo oba pojazdy. Takowych na placu mi nie brakuje.

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

byłbym wdzięczny, bardzo chciałbym mieć KZJ70 w starej budzie
parcia nie ma, czas jest ;)

ODPOWIEDZ