numer nadwozia

Moderator: luk4s7

SaT84
Posty: 54
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:47
Auto: lj73

numer nadwozia

Post autor: SaT84 »

witam kolegow czy jotka ma nabijany numer na nadwoziu i w ktorym miejscu co mozna z tych numerow wyczytac
w dowodzie mam numer JT1VOLJ7OO9008571 zgory dziekuje za odpowiedz

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: numer nadwozia

Post autor: JaroFix »

Na ramie, za prawym przednim kołem masz wybity numer VIN pojazdu.

Awatar użytkownika
Gladzio
Posty: 417
Rejestracja: 21 sie 2009, 12:14
Auto: Kiedy? by? LJ70 2LT 1992 r.
Kontakt:

Re: numer nadwozia

Post autor: Gladzio »

Numer powinien być na ramie w prawym przednim nadkolu. Odczytać można z niego to że aut jest z Japonii, model i opcję auta, datę produkcji, kolor nadwozia i wewnętrznej tapicerki itp - jednym słowem jednoznacznie identyfikuje się pojazd. Jeżeli chodzi o Twój numer to może któryś z kolegów z forum będzie miał dziś dostęp do EPC - jak nie to jutro mogę Ci napisać co i jak...

SaT84
Posty: 54
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:47
Auto: lj73

Re: numer nadwozia

Post autor: SaT84 »

w dowodzie mam 94 ale jakos mi nie pasuje po czesciach dlatego chcialem znalesc nr nadwozia i ramy jesli jest taka mozliwosc Prosze o dokladne opisanie ww tematu Z gory dziekuje

Kameleon

Re: numer nadwozia

Post autor: Kameleon »

Z vinu wynika że twoje auto to LJ70 z 1986 roku :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: numer nadwozia

Post autor: Kwiatec »

SaT84 pisze:w dowodzie mam 94 ale jakos mi nie pasuje po czesciach dlatego chcialem znalesc nr nadwozia i ramy jesli jest taka mozliwosc Prosze o dokladne opisanie ww tematu Z gory dziekuje
takie rzeczy to chyba przed zakupem się sprawdza ? :?

SaT84
Posty: 54
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:47
Auto: lj73

Re: numer nadwozia

Post autor: SaT84 »

witam kolegow jotka miala byc 09 roku przywieziona z wiocz byly papiery z cla oryginalna tabliczka znamionowa z bitymi
numerami i karta pojazdu .Jesli przekret zrobili wlosi to nic nie zrobi.jesli znajde oryginalne numery to moge znalesc wlasciciela .Czy jotka ma bite numery na nadwoziu.Z
gory dziekuje za odpowiedz.

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: numer nadwozia

Post autor: estewes »

Piszesz że tabliczka znamieniowa oryginalna i tak może być ale nie od tego auta.
15 lat temu mój ojciec kupił Audi A6 też z papierami z cła i tabliczką znamieniową a po 6 miesiącach dostał papier z policji że ma się wstawić z autem na przegląd w policji aby stwierdzić legalność auta i wrócił do domu taksówką :mrgreen: .
Nie wiem co Ci da znalezienie starego właściciela :| ,jeżeli auto było kradzione(oby nie)i się z nim skontaktujesz to stracisz LJ-ta.
Z tego co wiem na nadwoziu nie ma wybitych nr. tylko tabliczka znamieniowa.
sprawdź na ramie za przednim kołem numery.
I na przyszłość zawsze sprawdzaj nr Vin przed kupnem auta :wink:
Polak zawsze mądry po szkodzie :mrgreen:

SaT84
Posty: 54
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:47
Auto: lj73

Re: numer nadwozia

Post autor: SaT84 »

witam kolegow niestety wszystko sie zgadza za wyjatkiem roku produkcji czlowiek uczy sie cale zycie a w ciula zrobil mnie
kolega juz byly niestety dzisiaj nikomu nie mozna wiezyc dziekuje wszystkim za pomoc.

ODPOWIEDZ