Brak kierunków LJ70

Moderator: luk4s7

Tommasso
Posty: 15
Rejestracja: 11 mar 2010, 12:02
Auto: LJ70
Kontakt:

Brak kierunków LJ70

Post autor: Tommasso »

Witam , po przejechanych 7 tys km moim Eljotem pojawiła się pierwsza "usterka" - zniknęły kierunkowskazy ot tak na prostej drodze . Sprawdziłem bezpieczniki wszystkie całe , awaryjne działają - przekaźnik cyka , czyżby włącznik zespolony ? Niestety psia pogoda i nie bardzo uśmiecha mi się rozkręcanie Toyki w ziąbie i deszczu na dworze , ale podpowiedzi w między czasie gdzie jeszcze zerknąć mile widziane :-)

Przy okazji chciałbym podziękować Koledze Dziadek za sprezentowaną osłonę zapasowego koła - jeszcze raz dzięki dobry człowieku :D

Aaa jeszcze pytanie z jakich starszych Toyek pasuje ewentualnie taki przełącznik , czujnik drzwiowy do oświetelnia wnętrza np. jest identyczny jak w starej Corolli czy jest szansa że ten przełącznik jest taki sam ?

Dziękuję i Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Brak kierunków LJ70

Post autor: Kwiatec »

szansa jest ale wpierw go wyjmij i wyczyść powinno pomóc

kemping
Posty: 210
Rejestracja: 15 kwie 2010, 21:17
Auto: land cruiser lj 70
Kontakt:

Re: Brak kierunków LJ70

Post autor: kemping »

mi dziś kierunki przestały działaś jak lookałem na wioskę jak zalana (ponad metr brodzenia ) na marginesie po wypiciu dwóch piv marki nie zdradzę jakoś same zaczęły działać :mrgreen: nie wiem jak to możliwe ale mile zaskoczyło

Awatar użytkownika
dziadek
Posty: 112
Rejestracja: 16 gru 2008, 20:11
Auto: KZJ73
Kontakt:

Re: Brak kierunków LJ70

Post autor: dziadek »

Przy okazji chciałbym podziękować Koledze Dziadek za sprezentowaną osłonę zapasowego koła - jeszcze raz dzięki dobry człowieku :D

Dziękuję i Pozdrawiam
Niech Ci służy jak najlepiej :!:

Tommasso
Posty: 15
Rejestracja: 11 mar 2010, 12:02
Auto: LJ70
Kontakt:

Re: Brak kierunków LJ70

Post autor: Tommasso »

Usterka usunięta , jednak bezpiecznik - wcześniej zbyt pobieżnie je sprawdziłem kierunki ukryły się pod nazwą "TURN" co w nijaki sposób nie mogłem z kierunkowskazami skojarzyć :roll: . Przy okazji wyczyściłem włącznik zespolony i wyprostowałem kierownicę na wieloklinie , więc nie ma tego złego .... :mrgreen:

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ