łożyska piast - BJ

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

łożyska piast - BJ

Post autor: seburaj »

zaczelo mi wyc lozysko - komisyjnie padło na tylny most

po rozebraniu ciekawej konstrukcji "full floating" ukazal sie obraz nieszczescia, prawdopodobnie przez 21 lat zycia tego egzemplarza nikt tam nie zagladal, tj. lozyska w stanie agonalnym, zimer na piaście zgon, ten taki dziwny zimer uszczelniajacy od zewnatrz (blacha z 4 otworami i guma) - zgon totalny, zimmer uszczelniajacy polos w tulei piasty - umiarkowany zgon :shock: generalnie troche pracy 8)

komplet naprawczy na genuinach (dwa lozyska + zimer) nawet calkiem tanio (o dziwo :) jak kto zainteresowany to podam oznaczenia), uszczelniacz blaszany z dziurami tylko ASO (jedzie z belgii, a 150 pln/szt), uszczelniacz maly do tulei piasty juz prawie mam

ALE MAM PYTANIE

po przyjrzeniu sie piaście... tylnej... i przedniej bez demontazu... zaczynam podejrzewac - ze sa one takie same :o

pytanie (najpewniej do Kylona) - czy zeczywiscie sa identyczne i czy moze chodza na takich samych lozyskach i uszczelniaczach :?:

Mod

Post autor: Mod »

Kylon na wakacjach - musisz zaczekać :-)

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Post autor: seburaj »

to Kylonowi tez wakacje przyslugujÄ… :?: 8) :D
trzeba to zmienic... :wink:

do jego powrotu sam zagadkę rozwikłam i opublikuję na tym szacownym forum z korzyścia dla potomnych... a co, w koncu BJ serii 70 przybywa :wink:

ODPOWIEDZ